Nick:
Návštěvy: 954142
On-Line: 8
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

21. 04. 2018 2. kolo IV. PÍRO DSO ligy"
FC Dlouhá Lhota - SK JKP Olešná
3:2 (3:1)

K druhému utkání IV. Ligy jsme v sobotu v parném dni přijeli na travnaté hřiště do Dlouhé Lhoty. Na zápas se nás dostavilo hodně, 4 hráči na střídání, ale v tomto parnu to bylo jedině dobře. V Dlouhé Lhotě nás ale čekalo překvapení, jelikož hřiště bylo v hodně špatném stavu, tvrdé a hrbolaté. Bylo to jedno z nejhorších hřišť, na kterém jsme v poslední době hráli.

Hra z obou stran byla špatná. Na hřišti nešlo hrát po zemi, technicky, tudíž jsme se snažili míče vrchem, ale toto není naše hra. Domácí nakopávali dlouhé míče dopředu, z tohoto těžili. V první půlce jsme dostali 3 branky, my jsme dali jednu, když se z rozehraného rohového kopu, který rozehrál Jura Novotný, trefil Zbyňa Štěpánek. Obdržené branky byly po našich chybách v obranné fázi, kde jsme místo odkopu míče, na tom těžkém terénu začali vymýšlet. I ty obdržené branky byly dosti nešťastné. Poločas 3:1.

Ve druhé půlce se hra moc nezměnila. Kombinace na hrbolatém hřišti prostě nešla, takže v Dlouhé Lhotě byla k vidění kopaná. Na 3:2 snižoval Mára Šimeček, kterému nahrával Jura Novotný. Kdyby pak ještě Mára Šimeček a Alda Halva trefili prázdnou bránu ze dvou metrů, asi bychom brali 3 body my, ale na kdyby se nehraje. Tento zápas nám prostě nevyšel. Zápas skončil výhrou domácích 3:2.

Sice se nic hrozného neděje, ale škoda ztracených 3 bodů. Doufáme, že si domácí hřiště na neděli připravíme lépe a budeme se moci bavit kvalitním malým fotbalem.

 Štěpánek Zbyňa ( Novotný Jura), Šimeček Mára (Novotný Jura).

Hráči: Haresta Kubas - Földvary Fero, Jarůšek Hynek, Kučera David, Čada Zdeněk, Chemčuk Míra – Halva Aleš, Novotný Jiří, Štěpánek Zbyňa a Šimeček Marek.

Zápas Vám přinesl:

fix

24. 04. 2018   kAkIn