Nick:
Návštěvy: 1021598
On-Line: 28
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

14. 10. 2012 24. kolo V. ligy
SK JKP Olešná - FC Dlouhá Lhota
3:3 (2:1)

Předposlední zápas jsme sehráli na našem hřišti, jako soupeř nás čekal tým z Dlouhé Lhoty, od kterého jsme v jarní části dostali na jejich hřišti sadu 6:1. Tento tým je velmi kvalitní, hraje o postup do vyšší soutěže. Čekali jsme velmi náročný zápas.

Hned na začátku pěkná naše akce, Jura Novotný s Jirkem Pantůčkem, Jura Novotný sám před gólmanem, tento ale jeho střelu vykryl. Míra Chemčuk vystihl přihrávku, střela do tyče. Za okamžik Jura Pantůček připravil Mírovi Chemčukovi, krásná střela, bohužel vedle. Hra byla vyrovnaná. Akce na obou stranách, my jsme byli lepší, aktivnější. Mára Šimeček přihrál Jurovi Pantůčkovi, ten šel sám na gólmana, položil si ho na zem a zavěsil – 1:0. Ihned po rozehrání míče střílel hostující hráč na naši bránu hlavou, Kubas Haresta míč neuvěřitelně vyškrábl na břevno, míč se odrazil před bránu, kde však nebyl ani jeden z našich, takže dobíhající hráč Dlouhé Lhoty mohl v klidu vyrovnat – 1:1. Jirka Novotný opět sám na gólmana, ten ho skvěle vychytal. Fero Földvary střílel od půlky, tečovaný míč zachytil Míra Chemčuk, uvolnil se, a přes hráče vsítil branku - 2:1. Míra Chemčuk se opět uvolnil, krásná střela k tyči, gólman vyrazil. Poločas skončil 1:1.

Ve druhé půlce nás hosté zatlačili. Výborně běhali, byli lepší. My jsme předvedli akci po ose Jirka Pantůček – Míra Stloukal, ten jen ležérně, gólman vykryl. Jirka Pantůček hlavičkuje, těsně vedle. Krásná akce, Fero Földvary našel Jirky Pantůčka, ten se nemýlil – 3:1. Hosté ale byli lepší, měli spoustu akcí. Vysoký míč, Fero Földvary nepokryl hráče a je to 3:2. Netrvalo dlouho a bylo vyrovnáno 3:3. Hosté do nás ke konci tak bušili, že jsme nevydrželi a ten vyrovnávající gól inkasovali. Zápas skončil 3:3.

V tomto zápase byl soupeř jasný favorit, my jsme ale předvedli, že hrát umíme. Velmi dobře se předvedl Jirka Pantůček, velmi dobře zahrál opět Mára Šimeček, což je pro nás velká posila.

 Pantůček (Šimeček), Chemčuk (Földvary), Pantůček (Földvary).

  Nejlepšími hráči zápasu jednoznačně Mára Šimeček a Jirka Pantůček.

Zápas odehráli tito hráči: Kubas Haresta, Lukin Hrazdíra, Fero Földvary, Míra Chemčuk, Mára Šimeček, Luboš Kakáč, Jura Novotný, Jirka Pantůček, Míra Stloukal.

05. 04. 2013   kAkIn