Návštěvy: 726388
On-Line: 77
Poslední zápas: 22. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - Orel Rock Boskovice 10:1 (3:0) Pořadí v tabulce V. ligy:  3. místo  skóre 86:41   bodů: 46

20. 6. 2012 11. kolo V. ligy
FC Dlouhá Lhota - SK JKP Olešná 6:1 (5:0)

K dalšímu zápasu jsme jeli na Dlouhou Lhotu až ve středu 20. 06. 2012, jelikož v daný termín bylo hřiště nehratelné. Čekala na nás tráva, která byla tvrdá a suchá, nahoře však vlhká, takže klouzající. Soupeř začal od začátku do nás bušit, my jsme začátek vůbec nechytili, nestíhali jsme si obsazovat hráče. První branka padla po průniku hráče středem – 1:0. Za okamžik to bylo již 2:0, na rozehrávku z rohu si naběhl hráč, z první se pěkně trefil. Další branka byla po akci 3 na 3, během vteřiny nám hráči utekli o 2 metry, pak krásným ťukesem, neměli jsme šanci – 3:0. A aby toho nebylo málo, za dalších pět minut střela ze tří metrů do šibenice – 4:0. Začali jsme hledat bílý ručník, ale nikdo neměl. Do přestávky soupeř ještě přidal jednu branku, vlastně z ničeho, ale počítá se. Poločas po špatným začátku 5:0.

Do druhé půlky jsme šli s tím, že nesmíme inkasovat a zkusit více střílet, obsazovat hráče, rychleji přihrávat. Jenže opak byl pravdou, po pěti minutách po chybě v obraně se dostal hráč Dlouhé Lhoty k zakončení a bylo to 5:0. My jsme se ale snažili hrát dál fotbal, možná se hra i trochu vyrovnala, měli jsme víc míč na kopačkách. Předvedli jsme pěknou spolupráci na půlce, nahrávky z jedné, Luboš Kakáč na Fera Földvaryho, ten patičkou na Jirky Pantůčka a je to 6:1. Hráli jsme dál, soupeř se dostával k naší bráně jen sporadicky při brejku, my jsme už jen útočili ve čtyřech.

Šance byly, ale dnes jsme nemohli vyhrát. Soupeř za famózní první poločas odměněn třemi body. My jsme na soupeře dnes ani náhodou neměli.

Pantůček (Földvary).

Pro dnešek jsme nemohli zvolit nikoho.

Zápas jsme odehráli v této sestavě: Kubas Haresta, Fero Földvary, Luboš Kakáč, Jirka Pantůček, Honza Haresta, Marťas Hlaváč, Lukin Hrazdíra, Leoš Petržela a Ondra Švéda.