Návštěvy: 716244
On-Line: 62
Poslední zápas: 20. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - FC Sebranice 2002 (1. tým V. ligy) 4:0 Příští zápas: 21. kolo V. ligy  Sharks Štěchov - SK JKP OLEŠNÁ  Dne 14. 10. 2017 Sobota v 16:00 hod.   SRAZ V 15:00 hod.

6. 10. 2010 19. kolo IV. ligy
FC Dlouhá Lhota - SK JKP Olešná 3:2 (1:1)

Ve středu k večeru 6. 10. 2010 jsme sehráli odložené utkání na hřišti FC Dlouhá Lhota. Nás se sešlo pouze šest hráčů, do brány se postavil opět Fero Földvary, posledního hrál Luboš Kakáč. Ze zápasu jsme měli obavy, jelikož Kakáč laboruje s třísli, Feilhauer byl po injekcích, Pantůček bylo po delší nemoci a Stloukal byl ještě nemocen. I přesto jsme byli jasně lepším týmem, první branku však vstřelili domácí. My jsme zanedlouho vyrovnali Chemčukem. Neustále jsme útočili na bránu soupeře, naše šance zůstaly nevužity a to i přičiněním skvělého brankáře domácích. Hráči Dlouhé Lhoty se snadno dostávali na naši půlku, kde se jim ovšem nepodařilo zakombinovat, jelikož jsme k nim přistupovali na těsno. Poločas skončil 1:1.

O přestávce jsme si řekli, že to musím vydržet a hlavně dát další branky. Míra Stloukal celou přestávku ležel na lavečce, jelikož mu bylo opravdu hodně zle. Do druhé půle ovšem nastoupil a my jsme dále bušili na bránu soupeře. Vypracovali jsme si tolik šancí, že by nám všechny stačily na celou sezónu. Zakončení je ale naše největší bolest. Z rychlého protiútoku po naší chybě jsem inkasovali, ale netrvalo dlouho a Jiří Pantůček po nahrávce Michala Feilhauera vyrovnal na 2:2. My jsme měli blíže k vítězství, ale opět jsme jasné šance nedali. Několik šancí spálil Feilhauer, Pantůček, Chemčuk i Stloukal. Při jednom obranném zákroku se opět zranil Kakáč, zápas musel zápas dohrát v bráně. My jsme měli další šance, ale soupeř se z protiútoku po tvrdé střele pod břevno radoval ze šťastného vítězství 3:2.

Zápas to byl težký, nebyli jsme fit, ale šance jsme si vypracovali a je velká škoda, že jsme je neporměnili.

Nejlepším hráčem nebyl zvolen nikdo.

Chemčuk, Pantůček (Feilhauer)

Zápas odehráli tito hráči: Földvary Alfréd, Kakáč Luboš, Feilhauer Michal, Chemčuk Míra, Pantůček Jiří a Stloukal Míra.