Nick:
Návštěvy: 952541
On-Line: 13
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

6. 6. 2010 8. kolo IV. ligy
SK JKP Olešná - FC Dlouhá Lhota 1:0 (1:0)

V dalším zápase IV. ligy jsme hostili tým FC Dlouhá Lhota. My jsme se na zápas sešli pouze v počtu pěti hráčů do pole plus brankář. Nedělní dopoledne se vydařio, bylo tropické vedro, což nám teda moc nepohlo. Soupeř přijel snad s jednácti hráči. Hned na začátku, přibližně v páte minutě, jsme šli do vedení. Míč si vyměnil Míra Stloukal se Zdenem Čadem, ten mu míč vrátil dopředu a Míra vymetl levý horní růžek branky - 1:0. Soupeř měl také šanci, Zdena Čada vysokou nohou fauloval útočníka na vápně, byl z toho nepřímý kop, naštěstí jsme akci ubránili. Soupeř se do vážnějších šanci nedostal, když už byl na dostřel, Milan Musil udržel čistý štít. My jsme hráli jednoduchou taktiku, hlavně hrát zabezpečenou obranu, hrát po zemi, zkusit zakončovat. Nic jiného nám nezbývalo. Sestavu jsme točili podle aktuální unavenosti hráčů, takže se každý vystřídal na každém postu. My jsme si vytvářeli šance, ale nedokázali jsme buď vůbec vystřelit, nebo zakončit přesně. Poločas skončil 1:0.

Ve druhé půlce jsme čekávali velký nápor soupeře, tento se až tak nedostavil. Šance byly na obou stranách. My jsme měli více ze hry, více šancí. V akci Čada - Stloukal skončil míč na břevně, míč se odrazil zpět, ale brankář chytil. Pak jsme opět nastřelili břevno, o střely se hodně pokoušel Zdena Čada. V naší obraně hrál opět super zápas Fero Földvary, přes něj nic neprošlo. Další střela, opět Zdena Čada, tentokrát dalekonosná bomba od půlky hřiště. Brankář vyrazil. Opět jsme se dostávali do pěkných šancí, ale neproměnili jsme je. Do konce zápasu už žádná branka nepadla, my se můžeme radovat z vydřené výhry 1:0.

Zápas to byl težký, bylo velké vedro, neměli jsme nikoho na střídání. Podržel nás Milan Musil, velmi dobře tvořil hru Zdena Čada.

  Nejlepším hráčem byl zvolen Fero Földvary, který hrál v klidu, soupeři nic nedovolil.

  Stloukal (Čada)

Zápas odehráli tito hráči: Milan Musil, Földvary Alfréd, Kakáč Luboš, Čada Zdeněk, Pantůček Jiří a Stloukal Míra.

8. 6. 2010   kAkIn