Nick:
Návštěvy: 954132
On-Line: 23
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

29.09.2019 21. kolo III. VM-Izolace ligy
FK Deštná - SK JKP Olešná
3:6 (2:3)

V nedělní ráno jsme se vydali na dalekou cestu do Deštné. Zde je krásné travnaté hřiště, akorát soupeř těžký, vlastně za celou kariéru SK JKP jsme v Deštné nevyhráli. Nyní ale tým Deštné prochází krizí, takže jsme tam jeli pro 3 body. Jura Novotný jel s nám pro 3 body s trojkou v krvi  Domácí neměli gólmana, proto musel do brány hráč z pole, zrovna jeden z těch lepších.

My jsme se do soupeře hned pustili, nás bylo dost, vlastně 4 lidi na střídání. Hned ze začátku jsme měli výhodu rozehrávky přímáku těsně za vápnem. K rozehrání kopu se postavil Fero Földváry, jeho střela po tečování skončila v síti a vedeme -  0:1. Domácí se snažili, my jsme ale byli lepší. Domácí gólman chtěl provést rozehrávku z vápna, Luboš Kakáč se snažil trošku postrašit, gólman trefil Luboše Kakáče do levé nohy, od něj se míč odrazil do brány a je to -  0:2. Deštná po získání míče byla dosti nebezpečná. To potvrdila o několik minut později, když se hráči podařilo se štěstím projít po lajně až k bráně a z brankové čáry prostřelil mezi nohami Vítě Štěpánka, bylo to -  1:2. My jsme ale hráli dál, Luboš Kakáč přihrál nabíhajícímu Zbyňovi Štěpánkovi, který si krásně na pravé straně umyl 2 obránce, a z brankové čáry pod sebe úžasně přihrával do vápna, kam si naběhl zpět Luboš Kakáč a jeho střela se zatřepetala v síti -  1:3. Zbyňa Štěpánek nádherně prošel, střelou trefil tyč, následnou dorážkou Míra Chemčuk mířil vysoko nad a vedle. Zbyňa Štěpánek se pokusil přelobovat gólmana, ale oblouček skončil vedle a nad. Hosté se dostali k brance, my jsme nebyli schopni míč odkopnout do bezpečného prostoru, takže domácí hráč překonal Vítě Štěpánka a snižuje na  2:3. Zbyňa Štěpánek pěkně nahrál před bránu Jurovi Novotnému, ten pořádně přes opičku neviděl, míč posílá trestuhodně mimo bránu. Pak jsme viděli šikovnou narážečku, Zdena Čada střílí do gólmana. Další šanci má opět Jura Novotný, ale ten jako by na hřišti ani neměl být, míč zase končí mimo zařízení. Domácí se také dostali do šancí, Víťa Štěpánek nadvakrát zneškodnil. Poločas tak skončil 2:3.

Do druhé půlky jsme vlítli s tím, že musíme více střílet ze střední vzdálenosti, hlavně při zakončení trefit bránu. Hra se přelévala od vápna k vápnu, když měli domácí hráči míč, vždy nám hrozilo nebezpečí. Hráli velmi dobře. Víťa Štěpánek provedl výkop do brány na půlku soupeře, tam Zbyňa Štěpánek sklepl na Luboše Kakáče, který mu míč pěkně posunul do běhu, z pravé strany Zbyňa Štěpánek trefil hezkou střelou k levé tyči a zvyšujeme svoje vedení na  2:4. Domácí ale zbraně nezahodili, stále se snaží o snížení, my jsme nedokázali opět mít odkopnout, hráč domácích propálil mezi nohami bránicího Davida Kučeru a rovněž tak i Vítě Štěpánka, který nemohl již reagovat -  3:4. Víťa Štěpánek provedl velmi dlouhý kop směrem na bránu domácích, jelikož si všiml, že domácí gólman je poněkud vyběhnutý, sám domácí gólman ve špatném postavení se snažil vysoký míč hlavou odehrát, ale špatně trefený míč skonči v bráně a vedeme již  3:5. A aby toho neměli domácí málo, tak Zbyňa Štěpánek pěkně na centroval z levé strany na vápno, kam naběhl David Kučera a z první trefil míč tak, že se sice odrazil od tyče ven, ale jen do domácího gólmana, od něhož doputoval do sítě - 3:6. Velmi dobrý a přesný domácí rozhodčí naposledy foukl do píšťale, my jsme tak mohli slavit vůbec první vítězství na půdě Deštné v historii JKP.

Hosté byli velmi kvalitním týmem, my jsme ale prostě byli lepší, měli jsme více ze hry, více šancí. Nakonec sám Víťa Štěpánek v bráně musel hasit několik příležitostí.

  Musíme pochválit všechny hráče, bojovalo se, jako nejlepší hráč našeho týmu musí být zvolen Zbyňa Štěpánek, ten byl dnes k neudržení. Naopak Jura Novotný byl jak mátoha, prostě alkohol a malý fotbal nejdou k sobě.

 Fero Földvary, Luboš Kakáč, Luboš Kakáč (Zbyňa Štěpánek), Zbyňa Štěpánek (Luboš Kakáč), Víťa Štěpánek, David Kučera (Zbyňa Štěpánek).

Hráči:

 Štěpánek Víťa


 Kučera David

 Chemčuk Míra

 Čada Zdeněk

 Földvary Fero starší

 Rech Vašek


 Novotný Jura

 Štěpánek Zbyňa

 Šimeček Mára (C)

 Kakáč Luboš


04.10.2019   kAkIn