Návštěvy: 833510
On-Line: 29
Poslední zápas: 19. kolo III. VM-IZOLACE ligy FK Holešín/Kuničky - SK JKP OLEŠNÁ 3:1 (2:1) Průběžné pořadí:3. místo, skóre 68:50, 34 bodů

Čtvrtek 30.05.2019 8. kolo III. VM-IZOLACE Ligy
SK JKP Olešná - FK Deštná
2:4 (1:3)

Na čtvrtek jsme měli v plánu odehrát odložené utkání 8. kola III. ligy. Tým FK Deštná měl hodně velkou marodku, takže jsme jeho požadavku vyhověli. Jelikož se na hřišti provádí lehká oprava, museli jsme hřiště asi o 10 metrů posunout a na šířku zkrátit. Což se nám dnes asi nevyplatilo.

Od začátku jsme byli horším týmem, všude jsme byli pozdě. Nahrávky nám nešly, většina končila v zámezí, prostě nás rozhodila změna hřiště a nemohli jsme si na ni zvyknout. Soupeř více běhal, byl důraznější v osobních soubojích. My jsme se vůbec nevyhecovali, hráli jsme jako naši hokejisti v utkání s Ruskem ve skupině na MS. Po střele a vypadnutí míče z rukou našeho gólmana hosté rozvlnili síť -?0:1. Netrvalo dlouho a po naší chybě v obsazování (spíše neobsazení) to bylo již 0:2. Pak se podařila Zbyňovi Štěpánkovi krásna nahrávka přes celou šířku hřiště na Jury Novotného, ten se uvolnil a po obejití a šťastném odrazu míč dosunul do brány -  1:2. Jenže hosté provedli přečíslení, opět nedůslednost v obranné fázi a je to již?1:3. Takto skončil poločas 1:3.

My jsme si o přestávce měli co říct. Důležité bylo, abychom začali makat, dali si záležet na přihrávce a kvalitně obsazovali hráče. Ale začátek takto vůbec nevypadal. Hosté opět přecházeli do rychlých brejků, my jsme nestačili obsazovat, naštěstí toho hodně pochytal Víťa Štěpánek v bráně. My jsme se sice snažili, ale dělali jsme chyby. Vůbec nám to nešlo, spoustu šancí a nic z toho. Soupeř dokonce po další chybě Míry Chemčuka v obraně zvyšuje na 1:4. My jsme od půlky druhé půle začali konečně hrát. Tvořili jsme hru, dostávali jsme se do zakončení, ale soupeř stále hrozil útoky, které pokryl hlavně Víťa Štěpánek, který hrál i takového stopera. Gólman hostů ve vápně srazil Davida Kučery, aniž by hrál míč, sudí ukázal nekompromisně na značku pokutového kopu. Toho se ujal Jura Novotný, ale naložil s ním velmi špatně. Trefil krásný střed brány přímo gólmanovi do rukou. Ale ještě jsme se snažili o korekci výsledku. Usmálo se na náš i štěstí, David Kučera uvolnil Zdenka Čadu, ten nějakým zvláštním způsobem přeloboval gólmana a míč tak skončil v síti -  2:4. Za pár okamžiků rozhodčí ukončil tento náš hrozný zápas a hosté si odvážejí zaslouženě 3 body. Výsledek 2:4. .

Dneska nám to prostě nešlo. Co na to říct. Prostě jsme byli horší, dobře jsme hráli pouze 15 posledních minut. Hosté vyhráli zaslouženě.

Jura Novotný (Zbyňa Štěpánek), Zdena Čada (David Kučera).

Hráči:Štěpánek Víťa - Šimeček Mára, Kučera David, Čada Zdena, Kakáč Luboš, Vach Zdena - Novotný Jura, Štěpánek Zbyňa, Šimeček Mára.