Nick:
Návštěvy: 1073142
On-Line: 19
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

07. 10. 2018 20. kolo IV. PÍRO DSO ligy
FK Deštná - SK JKP Olešná
5:2 (3:1)

K dalšímu kolu IV. ligy jsme v nedělní ráno zajeli do daleké Deštné, kde na nás čekalo nádherné travnaté hřiště. Hráčů do pole bylo málo, musel se obléci i Luboš Kakáč, který se po zranění dává do pořádku. I s ním bylo do pole pouze 7 hráčů. V bráně musel zaskočit opět mlaďoch Martin Ondáš.

Domácí na nás vlítli, u balónu byli dřív, začali hustě, stříleli ze všech možných pozic a vzdáleností. Domácí měli tlak, po nepovedené střele však míč končí v naší síti a prohráváme 1:0. Zbyňa Štěpánek na Jury Novotného, do odraženého míče se Jura Novotný opřel, zazvonila tyč, míč šel ven do hřiště. Zdena Čada pěkně potáhl míč, dal na Aleše Halvu, pěkná střela. Nepokryli jsme hráče ve vápně, soupeř náš potrestal - 2:0. Další gól padl po neodkopnutí míče, domácí vystřelili, míč ještě před brankářem tečoval zády Luboš Kakáč, bylo to 3:0. Hra se přelévala na obě strany. Hrál se pěkný fotbal. Na druhé straně si s míčem pohrál Zbyňa Štěpánek, posunul na Fery Földvaryho mladšího, ten věděl, co s ním, míč se třepal v sítí a snižujeme na 3:1. Fero Földvary starší ze své poloviny poslal kolmou přihrávku do běhu=o) na Luboše Kakáče, který sám proti vyběhnuvšímu brankáři nezaváhal, míč poslal okolo něj, ale míč skončil na tyči. Poločas skončil 3:1.

Druhý poločas byl vyrovnaný. Domácí stále tahali za delší konec, hrálo se od jedné brány kde druhé, my jsme měli spoustu šancí. Domácí chvílemi polevili. Taktéž opakovaně zahrozili, ale dobře zachytal Martin Ondáš. Luboš Kakáč rozehrál roh na parádně nabíhajícího Jury Novotného, ten střelou rozvlnil síť - 3:2. Pak jsme měli ještě jednu vyloženou šanci, když padající domácí obránce zpracoval před vápnem po Zbyňě Štěpánka, ale míč se mu nepodařil usměrnit za záda gólmana. Ihned z protiakce jsme ovšem inkasovali na 4:2. Stále jsem se tlačili do zakončení, ale poslední slovo měli domácí, když střílený centr po zemi tečoval před bránou jeden z útočníku Deštné a upravil tak na konečných 5:2.

Jako tým jsme hráli dobře, chybičky tam byly, musíme proměňovat šance. Inkasovali jsme dost smolné góly.

 Földvary Alfréd mladší (Štěpánek Zbyňa), Novotný Jura (Kakáč Luboš).

Hráči:Ondáš Martin - Čada Zdeněk, Földvary Fero starší, Földvary Fero mladší, Halva Aleš, Novotný Jura, Štěpánek Zbyňa, Kakáč Luboš.

Zápas Vám přinesl:

fix

13. 03. 2019   kAkIn