Nick:
Návštěvy: 951732
On-Line: 8
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

04. 06. 2016 8. kolo IV. ZEAS ligy
SK JKP Olešná – FK Deštná
3:4 (1:2)

K dalšímu zápasu na domácím hřišti k nám zavítal tým FK Deštná. Měli jsme několik pěkných šancí. Ale pak přišla chyba v obraně, střelou mezi nohy Dana Čermáka se soupeř ujal vedení 0:1. Míra Chemčuk přihrál Jurovi Jindrovi, Jura udělal kličku, střela, vyrovnáno 1:1. Pak se ale Luboš Kakáč nenatáhl k míči, útočník prošel a bylo to 1:2. Tímto výsledkem i skončila první půle.

Ve druhé polovině zápasu přihrál Míra Chemčuk na Aleše Halvu, ten střílel těsně vedle. A byla tu opět chyba na polovině hřiště, sám útočící hráč před Danem Čermákem, hráč soupeře z první nedal Danovi šanci – 1:3. Jura Jindra střílí pěknou střelu, ale tato branku netrefuje. Následně jsme nechali hráče hostí zakončit, je to již 1:4. Aleš Halva pak střílel do tyče. Potom Aleš Halva přihrává Márovi Šimečkovi, ten snižuje na 2:4. Blíží se závěr zápasu, tlačíme, jsme lepším týmem, ale nedaří se zakončení. Máme spoustu šancí, ale nejsme schopní je proměnit. Fero Földvary nahrával Alešovi Halvovi, ten ještě snižuje na 3:4. Více už jsme ale nestihli, proto tento zápas prohráváme 3:4.

Opět máme nespočet šancí, tyto neproměníme, soupeř pak využije každého našeho zaváhání.

  Nejlepším hráčem byl zvolen Aleš Halva.

 Jindra (Chemčuk), Šimeček (Halva), Halva (Földvary).

Hráči: Dan Čermák, David Kučera, Fero Földvary, Míra Chemčuk, Mára Šimeček, Jirka Novotný, Jura Jindra, Aleš Halva, Luboš Kakáč, Vašek Rech.

14. 09. 2016   kAkIn