Návštěvy: 726257
On-Line: 47
Poslední zápas: 22. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - Orel Rock Boskovice 10:1 (3:0) Pořadí v tabulce V. ligy:  3. místo  skóre 86:41   bodů: 46

28. 3. 2015 1. kolo IV. ligy
FK Deštná - SK JKP Olešná

5:1 (2:0)

K prvnímu zápasu další sezóny malé kopané jsme zajeli do Deštné. Tuto sezónu budeme hrát IV. Ligu, do které jsme postoupili ze 3. místa. Jelikož se objevila vlna chřipek, k zápasu odjelo jen 6 hráčů do pole plus Kubas Haresta do brány. V Deštné nás čekalo travnaté hřiště.

Od začátku bylo jasný, kdo je favoritem. Domácích bylo podstatně víc, jejich střídačka byla plná. Byl to útok za útokem směrem k naší bráně, my jsme se snažili aktivně tyto jejich výpady bránit. Docela se nám to dařilo, v 1. poločasu jsme inkasovali pouze dvakrát – poločas skončil 2:0.

Ve druhé půli se nám zranil Jura Šamalík, kterého ze hry vyřadila velmi tvrdá hra soupeře. Od začátku druhé půle již nemohl hrát, dohrávali jsme tedy bez střídání. Ve druhé půlce nám docházely síly, domácí se hnali za vítězstvím. Spoustu jejich akcí jsme zastavili, dosti jejich šancí pochytal Kubas Haresta. Pak jsme ale udělali v obraně chyby, soupeř je potrestal – bylo to 5:0. Ke konci jsme se dočkali alespoň čestného úspěchu, po přihrávce Davida Kučery skóroval Mára Šimeček.

První kolo připadlo na nevhodný termín, někteří hráči nemohli, jiní byli s nemocí v posteli. V tomto zápase se představila naše nová akvizice – Michal Korčák. Snad se mu bude u nás líbit, rychle se zapracuje a společně budeme bojovat o cenné body do tabulky IV. ligy.