Nick:
Návštěvy: 951766
On-Line: 15
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

9. 9. 2011 16. kolo IV. ligy
  SK JKP Olešná - FC D. Čížovky BCE   
3:4 (0:2)

Zápas se odehrál místo neděle v pátek, protože Boskovice nemohli a my jsme jako vždy vyšli vstříc, i když by to, že se nesejdou mělo být pro nás výhodou. Naštěstí jsme se sešli s 5ti na střídání, což byla zatím největší účast!! Začali jsme aktivněji. Že byl mezi námi i dlouho chybějící Míra Chemčuk, bylo znát. Byl aktivní a hodně často soupeře obehrál a přeběhl hřiště, ovšem zakončení bylo celkově tragické. Takto i u ostatních (Zdenek Čada, Michal Feilhauer i Jirka Pantůček). Bylo vidět, že jsme kupodivu lepší než soupeř, který je na 2. místě od vrchu tabulky a ne od spodu jako my. Ale pokud nedáme vyložené šance, tak nám to je houby platné. Soupeř se po naší chybě ovšem do brány trefit uměl. Tím si získal vedení a do půlky přidal ještě další gól. Poločas končil 0:2.

Druhou půlku jsme se opět snažili, byli jsme lepší, tak jsme to nechtěli vzdát. Ale takovou smůlu jako jsme měli my, nemá snad nikdo. Tolik tyčí, břeven a střely těsně vedle, fakt už dlouho nikdo neviděl. Na střely jsme vyhráli, ale o toto ve fotbale nejde. Pak smůlu na chvilku prolomil Fero Földvary, který jako jediný umí dávat svoje "Ferovky". Byla to střela z dálky po zemi do brány, kdy si sám vybojoval míč a snížil tímto na 1:2. Vstřelená branka nás nabudila. Byli jsme ještě aktivnější a stále jsme soupeře obtěžovali. Vyrovnávací branky jsme se také dočkali. Po krásné rozebírací akci, kdy byly vidět pěkné přihrávky - Jirka Panůček - Ivoš Cupák, padl vyrovnávací gól - 2:2. Kéž by toto vydrželo. Ale pak po chybě gólmana Kuby Haresty uklidil po zemi do téměř prázdné brány soupeř třetí gól. Po dalších střelách, které šly vždy těsně mimo bránu, kdy už to byly vážně infarktové situace, ale my prostě ten gól nedáme, měl soupeř opět štěstí a dal Kubovi Harestovi, který dnes nebyl ve formě, další gól - 2:4. Tím se situace uklidnila, protože už nám bylo jasné, že se tím nic nezmění. Když v tom .... Na rozdíl jedné branky snížil Ondra Švéda po nahrávce Míry Chemčuka - 3:4. A už jsme se zase dostali do stresu, že tuto situaci změníme. Ale už se bohužel srovnat nepodařilo. Prohráli jsme zase o gól. Máme jakési smolné období, jelikož nedáváme góly a to nás může stát sestup do 5. ligy.

  Nejlepším hráčem musíme zvolit Földvaryho Alfréda a Míry Chemčuka, kterým tento zápas vyšel, bohužel se nám nepodařilo získat body

  Földvary, Cupák (Pantůček), Švéda (Chemčuk).

Zápas odehráli tito hráči: Haresta Jakub, Földvary Alfréd, Hrazdíra Lukin, Pantůček Jiří, Cupák Ivo, Novotný Jirka, Feilhauer Michal, Švéda Ondra a Čada Zdeněk.

14. 9. 2011   Alča A.N.D.Y.