Návštěvy: 716230
On-Line: 49
Poslední zápas: 20. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - FC Sebranice 2002 (1. tým V. ligy) 4:0 Příští zápas: 21. kolo V. ligy  Sharks Štěchov - SK JKP OLEŠNÁ  Dne 14. 10. 2017 Sobota v 16:00 hod.   SRAZ V 15:00 hod.

8. 5. 2011 5. kolo IV. ligy
  FC Dyn. Čížovky BCE - SK JKP Olešná
5:2 (3:2)

Na další zápas IV. ligy jsme jeli do Boskovic na Čížovky, kde jsme se střetli s domácím Dynamem. V tomto zápase nám chyběl Zdena Čada, který trávil s Alčou romantický víkend mimo Blansko. My jsme se domluvili, že musíme hrát zezadu a vyrážet do brejků. Známe sílu Dynama, proto jsme nechtěli hrát otevřenou hru. Nakonec se hrálo mírně útočněji, než jsme se domluvili, měli jsme šance na vstřelení branky, ale nedali jsme. Soupeř se dostal do vedení po naší chybě při bránění. Netrvalo dlouho a bylo do 2:0. My jsme se i tak dostávali na dostřel, bohužel jsme neproměnili ani vyložené šance. Pak Jirka Pantůček nahrál Ferovi Földvarymu, tento snížil na 2:1. Za okamžik to ale bylo opět o dvě branky, když jsme si nedokázali pohlídat hráče. Před koncem poločasu snížil na rozdíl jedné branky opět Földvary Alfréd, kterému na gól přihrál Jirka Pantůček. Poločas skončil 3:2.

O poločase jsme si řekli pár taktických pokynů, hlavně že musíme hrát stále dozadu, zbytečně se nevytahovat a pokrýt všechny hráče. Druhá půlka byla podobná první, hrál se docela dobrý fotbal, my jsme ovšem nebyli schopni držet si hráče. Z toho také vyplynuly další dvě branky v naší síti. Při jedné jsme zdvojili nahrávajícího hráče, který poté přihrál volnému útočníkovi, který neměl problém zakončit. U další branky jsme si pouze nedůsledně pokryly před bránu zakončujícího hráče, kterému nahrával další hráč od lajny. V bráně nám zachytal opět skvěle Jakub Haresta, který nás několikrát podržel. Na druhé straně prošel přes tři hráče Jirka Pantůček, který ač byl všemi hráči faulovaný, stačil přihrát na volného Ondry Švédy. Tento z první míč trefil do brány, ale rozhodčí ještě před dotykem Dana s míčem odpískal chybně faul na Jirky Pantůčka, místo toho, aby ponechal výhodu. Do konce zápasu se na skóre již nic nezměnilo, Dynamo vyhrálo 5:2.

Zápas nebyl z naší strany špatný, pouze nejsme schopni pokrýt všechny hráče. Na tomto musíme ještě zapracovat. Míra Stloukal má smůlu při zakončení, kdy se mu nedaří vstřelit gól ani z jasných šancí. V zápase hodně chyběl Zdena Čada, kterému umělý povrch vyhovuje. U Luboše Kakáče byly největším soupeřem v tomto zápase bolesti břicha a střevní problémy:-)

Nejlepším hráčem musíme zvolit Földvaryho Alfréda, který dvě branky dal, výborně bránil.

Földvary (Pantůček), Földvary (Pantůček)

Zápas odehráli tito hráči: Haresta Jakub, Földvary Alfréd, Kakáč Luboš, Pantůček Jiří, Hlaváč Martin, Klimeš Dan, Švéda Ondra a Stloukal Míra.