Návštěvy: 726271
On-Line: 61
Poslední zápas: 22. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - Orel Rock Boskovice 10:1 (3:0) Pořadí v tabulce V. ligy:  3. místo  skóre 86:41   bodů: 46

15. 8. 2010 12. kolo IV. ligy
   FC Dynamo Čížovky - SK JKP Olešná
8:2 (1:0)

V prvním zápase v podzimní části IV. ligy jsme zajeli na umělku do Boskovic, kde na nás ještě 15. minut po oficiální začátku čekali čtyři hráči domácího týmu Dynamo Čížovky. Během chvilky však přišli další dva hráči a začalo se hrát. Po zkušenostech z jarního zápasu jsme se chtěli zaměřit především na defenzívu a snažit se o brejky. Od začátku jsme však hráli úplně opačně a byli jsme aktivnějším týmem. Do vedení jsme se mohli dostat, když Kakáč vysunul zprava na levou stranu do šance Jirky Pantůčka, který chtěl zakončit z první, ale nohy se mu zamotaly do písmene X. Pak mohl dávat do prázdné brány Feilhauer, když střelu Kakáče gólman vyrazil zpět před bránu, ale v úmyslu mu zabránil Jirka Pantůček, který se mu zapletl do střely. Soupeř párkrát zahrozil, v bráně to jistil Jára Trubák. Pak jsme provedli špatné střídání, míč se dostal k domácímu hráči, který nájezd proměnil. Nám dělaly problémy hlavně přihrávky, zakončení stálo také za prd. Ke konci poločasu začal vydatný déšť a bouřka, rozhodčí ukončil poločas a stav byl 1:0 pro domácí.

V přestávce mezi poločasy jsme se schovali pod střechuu pro nářadí, déšť neustále sílil, tak jsme se rozhodli, že druhý poločas odehrajeme v pondělí v sedm hodin večer. Když už jsme se chystali na odjezd, déšť ustal. Tak jsme se vrátili na hřiště s tím, že zápas odehrajeme. Hřiště bylo dost nasáklé vodou, větši louže Fero Földvary zametl smetákem ven z hřiště a mohlo se hrát. Usmysleli jsme se, že bude hrát stejně jako v první půlce, spíše se zaměřením na obranu. Bohužel jsme od první minuty začali jančit, celý tým jsme se vrhli na útočení. Soupeře jsme přehrávali, chvíli nám trvalo, než jsme si zvykli na rychlý odskok nasáklého míče. Někdy se nám zadařila kombinace, několikrát jsme i vystřelili. Branku jsme nedali. Pak jsme ale obdrželi branku na 2:0, za chvilku to už bylo o tři branky. Pokaždé to bylo po naší hrubé chybě v bránění, kdy jsme se vytáhli a nestačili jsme se vracet, soupeř nás přečíslil. My jsme ale měli další šance, pro nás byla branka soupeře jak zakletá. A to ještě Fero Földvary po pěkné akci poslal z pravé strany střílenou nahrávku přes šířku vápna, kde měl odkrytou branku Míra Stloukal, ale míč nestačil usměrnit do prázdné brány. A tak úřadoval soupeř, který nám vstřelil dalších pět branek. A to ještě Jára Trubák několikrát zachránil náš tým před inkasováním. Ke konci zápasu přihrál Míra Stloukal Zdenovi Čadovi, který snížil na 1:8. A na úplný konec Pantůček nahrál vysoký míč k Mírovi Stloukalovi, který si jej z pravé strany přehodil na levou nohu a vsítil naši druhou, současně poslední branku v zápase. Prohráli jsme krutě 8:2.

První půlka vůbec nebyla špatná, byli jsme snad i lepší, bohužel, když v důležitých momentech nezvládneme vstřelit branku, tak nemůžeme vyhrát. Soupeř nás nakonec předčil pouze v zakončení, kdy se mu podařilo vstřelit osm branek, což opravdu neodpovídalo dění na hřišti. Vše bylo po naších hrubých chybách, zato na druhé straně my nejsme schopní vstřelit branku, ani když před námi zeje prázdná brána. A to bylo nejméně třikrát.

Nejlepším hráčem musíme zvolit Járy Trubáka, který ještě zneškodnil mnoho dalších šancí soupeře.

Čada (Stloukal), Stloukal (Pantůček)

Zápas odehráli tito hráči: Trubák Jára, Földvary Alfréd, Chemčuk Míra, Kakáč Luboš, Hrazdíra Lukin, Čada Zdeněk, Feilhauer Michal, Pantůček Jiří a Stloukal Míra.