Návštěvy: 809248
On-Line: 56
Poslední zápas: 22. kolo IV. PÍRO DSO ligy FC Sebranice 2002 - SK JKP OLEŠNÁ 3:5 (2:1) Konečné pořadí:6. místo, skóre 73:62, 32 bodů  POSTUPUJEME DO III. LIGY!!!

28. 4. 2010 1. kolo IV. ligy
   SK JKP Olešná - FC Dynamo Čížovky
1:6 (1:3)

V dalším zápase IV. ligy jsme hostili tým FC Dynamo Čížovky z Boskovic. Odložený záps jsme sehráli nakonec ve středu. Po příjezdu soupeře jsme zjistili, že to je velmi mladý tým. Tento tým byl ovšem velmi kvalitní a to předváděl hned od začátku. Asi ve třetí minutě hráč soupeře vystřelil za hráčem po zemi k tyči, míč skončil v síti. Michal Feilhauer se pokoušel o kličku, soupeř mu míč vzal a následnou střelou opět po zemi k tyči podruhé překonal našeho brankáře. Za další chvilku stejný hráč, stejnou střelou, opět po zemi k tyči, naštěstí pro nás se míč odrazil od tyče ven. Hráči Dynama byli moc šikovní a hlavně běhaví. My jsme se snažili s nimi držet krok, ale vždy byli o malinko lepší. Kakáč dostal na naší půlce nahrávku od Čady, prošel přes dva hráče a střelou k levé tyči překonal brankáře - 1:2. Neuběhla ani minuta a soupeř zvýšil na 1:3. Tak skončil poločas.

V přestávce mezi poločasy se rozhodlo, že budeme hrát se čtyřmi obránci a pouze jedním útočníkem. Takto jsme i začali druhou půlku. Během asi 15 minut, kdy jsme se snažili hrát se zabezpečenou obranou, jsme si nenahráli na krátko ani jednu nahrávku, vše šlo dopředu. Zde ovšem většinu míčů měl soupeř, nedařilo se nám míč podržet, vytvořit si šanci a zakončit. Tato hra pokračoval i nadále, to už jsme se snažili hrát jako v první půlce, ale nestíhali jsme s hráči Dynama držet krok. Po vyběhnutí obrany dopředu a nevrácení se zpět jsme dostali branku na 1:4, pak byla odpískána penalta, soupeř zvýšil na 1:5. Hráči soupeře si z nás dělali srandu, my jsme rezignovali, hra byla velmi špatná, vůbec se neběhalo, nebojovalo. Do konce zápasu jsme inkasovali ještě branku na 1:6, s tímto výsledkem skončil celý zápas.

První půlka nebyla špatná, soupeř byl lepší, ale my jsme aktivní hrou hráli skoro vyrovnanou partii. Když jsme snížili na rozdíl jedné branky a měli jsme soupeře zatlačit, inkasovali jsme po zbytečné chybě na rozdíl dvou branek. Druhá půlka se nedá vůbec komentovat, byla to z naší strany tragédie. Snad jsme se poučili do dalších zápasů.

Nejlepším hráčem nemohl být zvolen žádný z našich hráčů.

Kakáč (Čada)

Zápas odehráli tito hráči: Milan Musil, Földvary Alfréd, Chemčuk Míra, Kakáč Luboš, Hrazdíra Lukin, Čada Zdeněk, Feilhauer Michal, Klimeš Dan a Stloukal Míra.