Návštěvy: 808601
On-Line: 44
Poslední zápas: 22. kolo IV. PÍRO DSO ligy FC Sebranice 2002 - SK JKP OLEŠNÁ 3:5 (2:1) Konečné pořadí:6. místo, skóre 73:62, 32 bodů  POSTUPUJEME DO III. LIGY!!!

12. 5. 2010 2. kolo poháru
SK JKP Olešná - Chmelaři Újezd u Boskovic 3:3 (1:1) na penalty 3:2

Ve druhém kole tradičního poháru k nám přijelo družstvo Chmelařů, kterým se v V. lize moc nedaří. Bohužel, jak to tak bývá, na naše utkání se značně posílili. Největší posilou byl Jan Havlíček, který má zkušenosti ve druhé lize velké kopané, ke kterým přičichl v druholigovém Hlučíně. Za náš tým konečně nastoupila naše velká posila Ivoš Konečný a v tomto zápase to i potvrdil. Soupeř hrál jednoduše, stačilo nakopávat míče na již výše zmíněného Havlíčka, ten dále míče rozdával spoluhráčům. Asi ve 20. minutě byl odpískán delegovaným rozhodčím faul na našeho hráče, k přímému kopu se postavil Ivoš Konečný a míč krásně zakroutil do brány. Za asi pět minut bylo vyrovnáno, když po hrubé chybě soupeř přesnou střelou k tyči rozvlnil síť. My jsme měli opět mnoho šancí, střela Davida Mikače skončila na tyči. Poločas skončil 1:1.

Druhý poločas jsme začali aktivně. Pár okamžiků po začátku druhé půle šel centr do vápna soupeře, Ivoš Konečný hlavou míč posunul do boku, kde si naběhl aktivní Michal Feilhauer a gólmanovi nedal žádnou šanci - 2:1. Od tohoto okamžiku jsme měli drtivý tlak, kde se nám podařilo i dostat do zakončení, gólman byl na svém místě. Chemčukovu střelu zastavila tyč. Dlouho jsme se z vedení neradovali. Opět po hrubé chybě jsme tečovanou střelou inkasovali na 2:2. Pak jsme se dlouho nemohli dostat do tempa. Ivoš Konečný si ve vápně soupeře pohrál s míčem, obtočil se kolem obránce a nádherně zavěsil do vzdálenějšího rohu branky - 3:2. Už už to vypadalo, že dokráčíme k výhře, když rozhodčí odpískal faul na soupeře. Ten při rozehrávce trefil zeď, avšak odražený míč již putoval do brány - 3:3. Bylo asi pět minut do konce zápasu. Na závěr jsme nasadili nejsilnější sestavu, brankové příležitosti jsme měli, ale branku jsme nedali. Jelikož byl výsledek po odehrátí normální hrací doby 3:3, bylo na řadě prodloužení 2 x 5 minut.

Byli jsme aktivní, Pantůček trefil nádhernou střelou pouze tyč. Prodloužení uteklo jako voda, obě družstva hrály nepřesně, vše směřovalo k pokutovým kopům.

Jako první střílel soupeř, nastřelil pouze břevno. Od nás šel jako první na penaltu Kakáč, který v klidu zamířil k levé tyči - 1:0. Soupeř následně vyrovnal, Pantůčkovi střela nesedla, ale míč skončil v síti, takže vedeme 2:1. Soupeř opět vyrovnal a jako poslední šel na penaltu David Mikač, který se štěstím upravil na konečných 3:2 a postupujeme do III. kola poháru, což je náš historický úspěch. V něm se střetneme s týmem FPO Blansko, který si na nás již teď brousí zoubky:-))

Dnes jsme zvolili Ivoše Konečného, který jasně potvrdil, jaká je posila. Ale jen když přijde na zápas:-))

Konečný, Feilhauer (Konečný), Konečný

Zápas odehráli tito hráči: Mikač David, Földvary Alfréd, Kakáč Luboš, Hrazdíra Lukin, Feilhauer Michal, Koečný Ivo, Chmečuk Míra, Pantůček Jiří a Stloukal Míra.