Návštěvy: 845210
On-Line: 13
Poslední zápas: 19. kolo III. VM-IZOLACE ligy FK Holešín/Kuničky - SK JKP OLEŠNÁ 3:1 (2:1) Průběžné pořadí:3. místo, skóre 68:50, 34 bodů

21.04.2019 4. kolo III. VM-IZOLACE ligy
SK JKP Olešná - BC-Červánky Rájec
5:0 (1:0)

Po předcházejícím pohárovém víkendu, kde jsme v 1. kole poháru na hřišti FC Rozsíčka prohráli 2:1, jsme na domácím hřišti narazili na další z kvalitních týmu, papírové lepšího, tým BC-Červánky Rájec. Jelikož máme zraněné 3 gólmany, Daniel Čermák byl mimo, museli jsme na rychlo podepsat Vítě Štěpánka.

V zápase jsme začali dobře, hned na začátku se dostal k zakončení Míra Chemčuk, ale jeho zakončení vychytal gólman. V podstatě ihned se k akci dostali hosté, hlavou našeho brankáře neprostřelili. Na druhé straně jsme měli 2 šance opět my, Míra Chemčuk ani Zbyňa Štěpánek nebyli úspěšní. Fero Földvary junior se na to nemohl dívat, vzal na naší polovině míč, utekl po pravé straně, střelou z velké vzdálenosti krásnou střelou vystrašil gólmana Rájce, který měl se střelou problémy, míč tak vyrazil na roh. Potom se hrálo chvíli spíše ve středu hřiště. Pak jsme však získali rohový kop, rozehrál jej Jura Novotný na Davida Kučeru, David Kučera hlavou vrátil před bránu, kde na míč zkušeně čekal Luboš Kakáč a nic mu nebránilo, aby míč zametl do sítě - 1:0. Do konce poločasu již gól nepadl, a tak v poločasu vedeme 1:0.

Druhou půli jsme začali znovu aktivně. Mára Šimeček vhodil aut, David Kučera střílí na bránu, gólman vyrazil před sebe. K míči se dostal Míra Chemčuk, který udělal gólmanovi kliku a usměrnil míč do sítě -  2:0. Fero Földvary vhazoval aut, Jura Novotný z první hlavou na bránu, gólman vyrazil, Jura Novotný byl však neúnavný a na potřetí přece jen ten míč do sítě protlačil -  3:0. David Kučera vyslal do brejku Fera Földvary juniora, ten nakonec střílí střelu nestřelu, hostujcímu gólmanovi míč vypadl z rukou za brankovou čáru -  4:0. Hosté se ale také dostali k zakončení, sám před Vítěm Štěpánkem trefil tyč. Hosté ještě zahrozili, ale Víťa Štěpánek, který dohrával se zraněným stehnem, šanci zlikvidoval. Míra Chemčuk sám, ale nic z toho. Jura Novotný posunul míč na Zdeny Čady, ten se s míčem zamocal, až se vymocal, natáhl ke střele, ta skončila v síti -  5:0. Jsme jednoznačně lepší, hráče Rájce jsme vlastně k ničemu nepustili, sami jsme mohli dát ještě nejméně 5 dalších branek. Hráli jsme opravdu v klidu. Zápas končí a my vítězíme 5:0.

V tomto utkání jsme hráli výborně. Hráče rájce jsme k ničemu nepustili. Výborně zahrál celý tým.

Luboš Kakáč (David Kučera), Míra Chemčuk (David Kučera), Jura Novotný (Fero Földvary), Fero Földvary ml.(David Kučera), Zdena Čada (Jura Novotný).

Hráči: Štěpánek Víťa - Luboš Kakáč, Fero Földvary, David Kučera, Zdena Čada, Míra Chemčuk - Jura Novotný, Marek Šimeček, Fero Földvary ml., Zbyňa Štěpánek.