Nick:
Návštěvy: 951465
On-Line: 17
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

3. 9. 2011 15. kolo IV. ligy
BC Červánky Rájec - SK JKP Olešná
2:1 (0:0)


 V sobotu 3. 9. 2011 jsme na další zápas přijeli na letiště do Rájce, kde jsme měli obavy, že to bude zase nářez. Červánky měli převahu, snažili se neustále střílet a atakovat naši bránu, ale Kuba Haresta byl prostě boží! Vychytal všechno, soupeři si z něho rvali vlasy, byli z něho zralí do blázince, on však chytal dál. V prvním poločase branka nepadla, díky Kubovi to bylo 0:0.


 Druhá půlka byla obdobná, Kuba Haresta vychytal hodně šancí, až na jednu, kdy mu stínilo víc hráčů. 1:0 Poté Červánci trochu polevili, tak jsme zkoušeli své štěstí my. Po velmi vtipném pokopávání v 5 metrové výšce Jirky Svobody, kdy se všichni dívali do vzduchu a čekali kolikrát si to ještě takhle pokopne, zpracoval když už soupeř nedoufal a nahrál Mírovi Stloukalovi, který poslal Ondrovi Švédovi před bránu, ten si to ještě sklepl hlavičkou do běhu před nohu a zakončil - 1:0. Netrvalo dlouho a bylo vyrovnáno! Napětí vrcholilo, Červánci se začali potit a lítat. Rozhodčí řekl, že zbývají 2 minuty do konce. To snad už dokáží vydržet? Ale oni ne! Po hádání o vhazování autu, kdy byla pozornost odvedena pryč, jsme inkasovali rozhodující gól a ihned byl odpískán konec zápasu. Hold smůla!

V tomto zápase byl soupeř lepší, nás držel nad vodou Kuba Haresta, který v bráně doslova čaroval jako Harry Potter:-) Nakonec jsme se nevydrželi soustředit na fotbal a na koci zápasu jsme inkasovali druhý gól, což byla velká škoda.

 Švéda (Stloukal)

  Jednoznačně Kuba Haresta, soupeř nám ho záviděl!

Zápas odehráli tito hráči: Haresta Jakub, Cupák Ivo, Svoboda Jirka, Földvary Alfréd, Pantůček Jiří, Čada Zdeněk, Švéda Ondra, Hlaváč Martin a Stloukal Míra.

14. 9. 2011   Alča A.N.D.Y.