Návštěvy: 726347
On-Line: 37
Poslední zápas: 22. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - Orel Rock Boskovice 10:1 (3:0) Pořadí v tabulce V. ligy:  3. místo  skóre 86:41   bodů: 46

1. 5. 2010 4. kolo IV. ligy
SK JKP Olešná - BC Červánky Rájec
3:2 (1:2)

V nedělní deštivé prvomájové ráno jsme se sešli na našem hřišti, abychom zde vyzvali k souboji o tři body kvalitní tým BC Červánky Rájec. Dan Klimeše jsme museli těsně před zápasem budit, abychom měli dostatečný počet hráčů. Terén byl v dobrém stavu, měli jsme obavy, aby nevypadal, jak při našem turnaji. Ihned od začátku byli aktivnější Červánky a po nedůrazné nahrávce Ivoše Cupáka domů, hráč hostí tuto přihrávku vystihl a míč posunul mezi nohy vyběhnuvšího Jakuba Haresty. To uběhly asi 3 minuty zápasu. Tento gól na nás ale nezanechal žádné stopy. My jsme hráli v klidu, ze začátku se opakovaně dostali hosté na dostřel. Asi od desáté minuty jsme se začali prosazovat my. Luboš Kakáč dvakrát během chvíle prošel až do zakončení, ale míč vždy skončil mimo. Běhalo se od jedné brány ke druhé, ale míč jsme měli převážně na svých kopačkách my. Hráči hostí si nemohli přesně nahrát, my jsme si dobře obsazovali hráče.

Vyrovnání přišlo z kopačky Zdeny Čady, který si naběhl na chytře vhozený aut od Míry Stloukala, který přehodil všechny bránicí hráče, Zdena krásně zavěsil. Pak jsme opět inkasovali, kdy šel míč do vápna, proti němu Jiří Pantůček a Jakub Haresta. Jirka Pantůček předpokládal, že si Jakub míč chytne, tak mu ho chtěl přenechat, Jakub Haresta ale myslel, že Jirka Pantůček míč odkopne, ani jeden z nich míč neodehrál, hostující útočník v klídku skóroval do prázdné brány - 1:2. Opět jsme viděli pěknou akci, Míra Stloukal vhazoval na Zdeny Čady, ten hlavičkoval těsně vedle, ač byl nejmenší na hřišti. My jsme se stále snažili srovnat skóre, k vidění byly pěkné akce, ale vždy skončili zakončením mimo bránu nebo zákrokem brankáře. Poločas skončil 1:2.

Do druhé půlky jsme vstoupili s tím, že máme velkou šanci v tomto zápase, dle výkonu soupeře, uspět. Začali jsme aktivně. Opět jsme se zabydleli na půlce soupeře a snažili jsme se vyrovnat. Na půlce Fero Földvary získal míč, připravil si ho ke střele a vypálil skákavou střelu, která těsně před brankářem skočila a zapadla do brány - 2:2. Pak měl šanci Luboš Kakáč, ale na dlouho nohu netrefil bránu. Netrvalo dlouho a šli jsme do vedení. Opět se hrálo před vápnem soupeře, hostující hráč se snažil odkopnout míč, na něj důrazně dotíral Dan Klimeš. Při odkopu Dan Klimeš míč zblokoval a ten putoval do brány překvapeného brankáře - 3:2. Ke konci nás Červánky zatlačili na naší půlce, dostali se i do zakončení, ale vše končilo mimo, nebo to pochytal Jakub Haresta. Konec byl ze strany Červánků nervózní, ale my jsme vítězství uhráli až do konce a mohli jsme si tak připsat další tři důležité body po vítězství 3:2 nad obávaným soupeřem.

Čada (Stloukal), Földvary, Klimeš

Nejlepší hráč byl zvolen Fero Földvary, který hrál výborně vzadu, když se dostal do útoku, byl nebezpečný i tam.

Zápas odehráli tito hráči: Haresta Jakub, Cupák Ivo, Földvary Alfréd, Pantůček Jiří, Čada Zdeněk, Klimeš Dan, Kakáč Luboš a Stloukal Míra.