Návštěvy: 726287
On-Line: 77
Poslední zápas: 22. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - Orel Rock Boskovice 10:1 (3:0) Pořadí v tabulce V. ligy:  3. místo  skóre 86:41   bodů: 46

13. 10. 2010 18. kolo IV. ligy
SK JKP Olešná - BC Červánky Rájec
3:3 (3:3)

Na středu 13. 10. 2010 byl rozhodnut vedoucí IV. ligy termín pro odehrání několikrát odkládáného utkání. Soupeř se na naše hřiště dostavil v hojném počtu. My jsme chtěli z tohoto zápasu tři body, ikdyž jsme už neměli šanci na druhé místo. Asi v páté minutě rozehrával soupeř přímý kop, Pantůček se při rozehráce trochu zamyslel, proto pak nestihl přistoupit ke střílejícímu hráči včas a bylo to 0:1. Za pár minut to bylo již 0:2, když Lukin Hrazdíra přehlédl hráče soupeře a dával malou domů, která byla slabá a útočník soupeř toho využil. Pak jsme ovšem zahráli rohový kop přesně podle abecedy, Zdena Čada tvrdou přihrávkou po zemi našel Jirky Pantůčka, který se konečně trefil do brány - 1:2. Zdena Čada následně nádherně prošel po pravé straně, super přihrávkou hledal Jirky Pantůčka, ten míč ovšem přeběhl. Chemčuk se pokoušel o střelu, míč končí vysoko nad. Jirka Pantůček vhazoval aut, míč krásně posadil na hlavu nabíhajícího Zdeny Čady a bylo to 2:2. Pak však střílí soupeř, Mikač v bráně střelu vyrazil, poté Zdena Čada kryje míč. Za nedlouho jsme byli svědky krásné akce z učebnice, kdy na jeden dotek se míč dostal přes Pantůčka, Stloukala na Zdeny Čady a ten nás poslal poprvé v zápase do vedení - 3:2. Za okamžik střílel Chemčuk pěkně levačkou do růžku brány, míč zastavila tyč. Odražený míč ještě dorážel Feilhauer do proti pohybu brankáře, těsně vedle. Na druhé straně jeden hráč soupeře zůstal volný, střílel, David Mikač vyrazil, ovšem ten stejný hráč nikým neatakovaný v klidu zakončil - 3:3. Chemčuk nahrával Pantůčkovi, ten se zase s míčem otáčel, ještě zvládl vystřelit, míč šel těsně vedle. Před vápnem nahrával Dan Klimeš Pantůčkovi, ten střílí vysoko nad. Zdena Čada opět prošel po lajně, nahrál před bránu Chemčukovi, ten střílí nepřesně. Zdena Čada si pěkně potáhl míč, šel s ním do středu hřiště, zakončil těsně vedle. Půlka skončila 3:3.

Ve druhé půlce jsme chtěli jít do vedení a získat tři body. Hrát podobně jako první půlku, kdy se Pantůčkovi dařilo zpracovávat vysoké míč a rozdávat je dalším hráčům. Využít dobré formy Zdeny Čady, kterému se dnes velmi dařilo. Bohužel, ve druhé půlce se Pantůčkovi nedařilo ani z poloviny jako v první půli. Celkově druhá půlka stála za prd, hrálo se od brány k bráně, ale už to nebylo s takovým nasazením a to od obou mančaftů. Celkově nebyly žádné pohledné akce, sem tam někdo vybočil z průměru, ale to ani nestálo za dokumentaci. Ve druhé půli tudíž branka již nepadla, zápas skončil 3:3.

Pantůček (Čada), Čada (Pantůček), Čada (Stloukal)

Nejlepší hráč byl zvolen Zdena Čada, který hlavně v první půli dirigoval naši hru a byl u všech našich branek.

Zápas odehráli tito hráči: Mikač David, Hrazdíra Lukin, Pantůček Jiří, Čada Zdeněk, Chemčuk Míra, Feilhauer Michal, Klimeš Dan a Stloukal Míra.