Nick:
Návštěvy: 951446
On-Line: 20
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

29. 5. 2010 7. kolo IV. ligy
BC Červánky Rájec - SK JKP Olešná
5:1 (2:0)

Další den po zápase ve Vanovicích, v sobotu, jsme jeli na hřiště do Rájce sehrát další utkání IV. ligy proti baletnímu klubu Červánky. Když jsme dorazili na hřiště u Sokolovny, byli jsme mile překvapeni. Čekalo na nás nádherné, rovné pískové hřiště, které mělo i větší rozměry. Bohužel jsme však do utkání nevstoupili moc šťastně. Od začátku nám mladí kluci dělali problémy, my jsme se vůbec nestíhali vracet. Několikrát jsme nahráli do šance, do poločasu se Červánkám podařilo vstřelit pouze dvě branky. Několik šancí ještě vychytal Mialn Musil. My jsme hráli dosti těžkopádně, bylo poznat, že jsme den předtím sehráli utkání na těžkém terénu. To tento zápas i hodně ovlinilo. Kakáč si převezl z Vanovic dosti namožená třísla a bolest v koleni, z tohoto důvodu ani zápas nedohrál.

Do druhé půlky jsme vstoupili aktivněji, začali jsme hrát fotbal, o což se staral hlavně Zdena Čada. Opět jsme ale několikrát nahráli soupeři do šancí a oni je dokázali proměnit. Již za stavu 5:0 jsme předvedli snad nejkrásnější akci zápasu, když si Pantůček s Chmečukem na pětkrát vyměnili míč na jeden dotek, prvně jmenovaný zakončoval do brány - 1:5. Takto skončil i zápas.

O tomto zápase nemá ani cenu se rozepisovat, byla to tragédie. Z pěti brankek soupeře jsme soupeři nejmíň tři darovali špatnou rozehrávkou, nestačili jsme se vůbec vracet, díky Milanovi Musilovi jsme dostali pouze pět branek. Příště si nesíme plánovat dva zápasy ve dvou dnech.

 Pantůček (Chmečuk)

  Jako nejlepší hráč byl zvolen Milan Musil, který nás podržel..

Zápas odehráli tito hráči: Musil Milan, Hrazdíra Lukin, Mikač David, Pantůček Jiří, Földvary Alfréd, Čada Zdeněk, Chemčuk Míra, Kakáč Luboš a Stloukal Míra.

8. 6. 2010   kAkIn