Návštěvy: 846476
On-Line: 27
Poslední zápas: 26. kolo III. VM-IZOLACE ligy M.K. Louka - SK JKP OLEŠNÁ 4:5 (1:2) Konečné pořadí:3. místo, skóre 97:71, 47 bodů!!! NEJLEPŠÍ UMÍSTĚNÍ V HISTORII SK JKP OLEŠNÁ

22. 8. 2008 14. kolo 3. ligy

SK JKP Olešná - FC Brumov 2:1 (1:0)

Další mistrovské utkání jsme sehráli netradičně v pátek od 18:00 hod., kdy tento termín byl navržen po domluvě. Tým FC Brumov žádal o odložení zápasu z neděle 17. 8., kdy měli v Brumově nějakou větší akci. My jsme samozřejmě s přeložením souhlasili a jak je vidět, přineslo nám to body. Do utkání jsme vstoupili aktivně, ihned v první minutě zatřásl krásnou střelou soupeřovým břevnem Kakáč. V Aktivní hře jsme pokračovali, snažili jsme míče rozehrávat po zemi. Soupeř byl velmi kvalitní, což prokazoval velmi dobrou hrou taktéž po zemi. Na bránu soupeře se snažil neustále a z každé pozice střílet Kakáč, ale buď jeho střelám chyběla razance nebo přesnost. V bráně měl soupeř ale kvalitního gólmana, který chytal v pohodě. První branky zápasu jsme se ale dočkali přece jen my, když Kakáč rozehrál útočnou akci, mezi dvěma obránci Brumova míč posunul na Stloukala, který se pokusil míč vrátit na Kakáče před bránu. Tu nahrávku vystihl na dlouhou nohu gólman, míč vrátil do hříště a odražený míč nekompromisně Mikač zavěsil do soupeřovy brány - 1:0.

Utkání mělo velmi dobrou úroveň, hrálo nahoru dolů. Několikát jsme se pokusili o tvrdé zakončení, velmi dobrou střelu vyslal dne s v pohodě hrající Földvary, brankář míč s problémy chytil. Soupeř nás pak před koncem poločasu zatlačil, kdy jsme nebyly schopni rozehrát souvislou akci. Tlak jsme přečkali a poločas skončil 1:0.

Druhá půle začala docela špatně, kdy jsme rozehrávali asi tři přímé kopy, ani jeden z nich ovšem neskončil tam, kde měl. Všechny se nám podařilo nahrát soupeři, který z nich poté vyždímal akci ke skórování. Naštěstí pro nás byl náš brankář Pavel Kotlán na místě nebo se obráncům podařilo na poslední chvíli míč vypíchnout. My jsme se postupně dostávali na dostřel brány, bylo tam pěkných zakončení. Druhé branky jsme se taky dočkali, když David Mikač rozehrál za vápnem přímý kop na vedle něj stojícího Kakáče, který okamžitou střelou našel místečko u pravé tyče. Od té doby soupeř znervózněl, začal kupit chyby, ale podařilo se mu nás dostat pod tlak. Z jejich chyb jsme pak měli vážné brankové akce ke zvýšení našeho vedení. U jedné z nich vypíchl na půlce míč Ivoš Kopecký, šle přímo na brankáře, který se dokonce před Ivošem posadil a Ivoš jen díky velké smůle netrefil volnou bránu, kdy jeho střela minule pravou tyč o milimetry. O málo minut později vybojoval míč Kakáč, taktéž šel sám na brankáře, ten mu zmenšil střelecký úhel a jeho umístěnou střelu k tyči gólman v pohodě tělem vyrazil. Pak se dostal k zakončení ještě Míra Stloukal, ale taktéž nepochodil. Soupeř nás zatlačil, my jsme se zmohli jen na odkopávání míčů na půlku soupeře. Při jednom z odkopů šel míč daleko do autu, kdy jsme jej asi tři minuty hledali, soupeř rozehrával rohový kop, kdy jsme si nepokryli jediného volného hráče, který stál za vápnem a tento v pohodě snížil na 2:1.

Do konce zápasu zbývalo už jen pár minut, soupeř měl stále převahu a snažil se o vyrovnání. My jsme mu to ovšem skvělou taktickou hrou nedovolili a mohli jsme se tak radovat z vydřeného vítězství s prvním týmem třetí ligy 2:1.

Zápas odehráli tito hráči: Kotlán Pavel, Čada Zdeněk, Hrazdíra Lukáš, Jurik Roman, Ivo Kopecký, Földvary Alfréd, Kakáč Luboš a Stloukal Míra.

Mikač (Stloukal), Kakáč (Mikač)

hvězda utkání - Földvary Alfréd - dřel, bojoval, střílel, v dnešním zápase byl výborný!!!