Návštěvy: 833501
On-Line: 34
Poslední zápas: 19. kolo III. VM-IZOLACE ligy FK Holešín/Kuničky - SK JKP OLEŠNÁ 3:1 (2:1) Průběžné pořadí:3. místo, skóre 68:50, 34 bodů

5. 5. 2008 3. kolo 3. ligy
FC Brumov - SK JKP Olešná
5:0 (5:0)

K dalšímu zápasu jsme zajeli nedělního brzkého rána na travnaté hřiště FC Brumov, který společně s FK Louka sestoupil z druhé ligy. Již před dvěma lety, když jsme zde hráli, bylo k vidění zajímavé utkání. Soupeř má kvalitní hráče, kteří v minulosti hráli velkou kopanou v týmech na okrese Blansko. V minulém utkání jsme soupeři nechali od začátku mnoho prostoru, tentokrát jsme se chtěli zaměřit na důkladnou defenzívu. Bohužel opak byl pravdou. Brumov na nás od začátku vlítl, naši obránci nedokázali pokrýt útočně laděné hráče. Již v 17. min jsme prohrávali 1:0. Za čtyři minuty později už šel míč do brány, kdy vyskakoval Pantůček a aby nenarazil do tyče brány, rukou nechtěně zachytil míč. Následnou penaltu proměnil brankář Brumova.

Naše špatná hra pokračovala, netrvalo dlouho a už to bylo 3:0. Asi ve 27. minutě letěl chytrý centr na hráče u pravé tyče Muškáta, útočníka si hlídal Zdena Čada, ale na míč nedosáhl a prohrávali jsme 4:0. Ještě do poločasu jsme dostali pátou branku a nebylo co řešit. Bylo to tak na hození ručníku. Tak špatně nehrají ani žáčci.

O přestávce byla dost hlučná debata, kdo a jak hraje, kdo udělal chyby, kdo si hráče nehlídá a měl by. Někteří kritiku na svoji osobu snesli, jiní ne. Každopádně do druhého poločasu nás nastoupilo o jednoho méně. Řekli jsme si, že si zahrajeme fotbal, ale s tím, že každý hráč bude mít při bránění jednoho hráče soupeře. Od začátku druhé půle jsme hráli o něco lepší fotbal. Dokázali jsme si nahrát, někdy i několikrát za sebou. Na půlce si několikrát vyměnili míč Ivoš Kopecký s Jurem Novotným, Ivoš vypálil z dálky důrazný projektil, se kterým měl domácí brankář hodně práce. V 11. minutě vystihl nepřesnou rozehrávku brankáře Stloukal a střelou do boční sítě zakončil. O chvíli později byla vidění akce na jeden dotek, jako poslední se k míči dostal Honza Mokrý a nepříjemnou střelou vystrašil gólmana. Asi o pět minut později rozehrával přímý kop Ivoš Kopecký, kdy od půlky hřiště trefil břevno. Toto byla paradoxně nevětší naše šance celého zápasu.

Do konce se toho moc fotbalového neudálo, soupeř už hrál jen na půl plynu. Ke konci se hra trochu vyostřila. Rozhodčí si to ale pohlídal, musíme ho pochválit za dobré pískání. Pochválit z našeho týmu můžeme pouze Pavla Kotlána, který v celém zápase převáděl neuvěřitelné kousky a i když dostal bůra, tak byl naším nejlepším hráčem. Za zmínku stojí podotknout, že chytil ještě nejméně dalším deset šancí.

Nejlepším hráčem v dnešním utkání byli Pavel Kotlán.

Zápas odehráli tito hráči:Kotlán Pavel, Novotný Jiří, Pantůček Jiří, Mokrý Jan, Čada Zdeněk, Hrazdíra Lukáš, Jurik Roman, Ivo Kopecký, Földvary Alfréd a Stloukal Míra.