Návštěvy: 716827
On-Line: 50
Poslední zápas: 22. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - Orel Rock Boskovice 10:1 (3:0) Pořadí v tabulce V. ligy:  3. místo  skóre 86:41   bodů: 46

31. 05. 2017 7. kolo V. ligy
FC Brťov - SK JKP Olešná
1:6 (0:3)

Na brťovskou „trávu“ jsme přijeli v náhradním termínu v týdnu, a to ve středu 31. 05. 2017 na 19. hodinu. Hřiště na Brťově se za poslední dobu dost změnilo, bohužel si tam nechali vlézt krtka, který jim hřiště poddoloval a prakticky znehodnotil. Každopádně na našem výkonu bylo vidět, že odehrané jaro v Šebrově nám prospívá, a na travnatých hřištích se nám hraje dobře. Už od začátku zápasu jsme byli lepším týmem. Hlavně nahrávky jsme měli přesnější. Soupeř měl v týmu sice dva známé hráče, kterým nedělalo problém se inviduálně prosadit, ale jako by neměli komu nahrát. První gól byl po pěkné kombinaci Mára Šimeček - Zdenek Čada - Mára Šimeček - Míra Chemčuk - Mára Šimeček na půli hřiště, když soupeř najednou neměl obsazeného nikoho, Mára Šimeček šel sám na gólmana a nemýlil se - 0:1. Obecně celý zápas byl soupeř dost nedůrazný v obraně a ještě hůř dokázal přebírat hráče při kombinaci. To se projevilo hned vzápětí, to Michal Feilhauer kousek od brány zpracoval vysoký balón se soupeřem na zádech, přiklepl ho Zdenkovi Čadovi, který v náběhu uplně sám měl čas zamířít nad lehajícího si gólmana - 0:2. Do poločasu jsme dali ještě jeden gól, Zdenek Čada potáhl míč po středu hřiště a v přečíslení 3 na 2 rozdal míč na Jury Novotného na roh vápna. Ten se neukvapil se střelou a nechal si pěknou kličkou obránce proběhnout, pak už „jen“ prostřelil gólmana - 0:3. Tak skončil i poločas.

Druhý poločas na nás Brťov vlítl a vytvořil si několik slibných šancí, z kterých nám dal i jeden gól - 1:3. Avšak tím, že otevřeli hru, tak se pro nás ještě víc otevřela jejich obrana a nám se povedlo nasázet tři góly. Potažení Míry Chemčuka a nahrávka na Zdenka Čady před bránu, který dal gól po zemi - 1:4. Opět potažení Míry Chemčuka, nahrávka před prázdnou bránu na Jury Novotného, který míč do brány doslova dotlačil - 1:5. A nakonec potažení Zdenka Čady po lajně, centr na vápno, kde Jura Novotný nádherným volejem nekompromisně skóroval - 1:6. V té době byl Brťov zralý na ručník a měl štěstí, že i další slibné šance neskončily gólem.

Nejlepším hráčem byl zvolen Jura Novotný, který dal 3 branky. Ale dobře zahrál celý tým.

Šimeček (Chemčuk), Čada (Feilhauer), Novotný (Čada), Čada (Chemčuk), Novotný (Chemčuk), Novotný (Čada).

Hráči: Kubas Haresta - David Kučera, Fero Földvary, Zdenek Čada, Míra Chemčuk - Jirka Novotný, Michal Feilhauer a Marek Šimeček..