Nick:
Návštěvy: 952766
On-Line: 13
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

22.09. 2013 17. kolo V. ligy
   SK JKP Olešná - SAF Brťov     
2:1 (1:0)

V neděli jsme nastoupili k domácímu zápasu proti SAF Brťov. Nás bylo akorát do pole, tudíž jsme museli hrát bez střídání. Počasí a terén byl o dost lepší, než při našem posledním vzájemném zápase na domácím hřišti.

Do první šance se dostali hráči SAF, Kubas Haresta chytil. David Kučera předvedl dlouhý autový hod, Jura Šamalík krásně hlavičkou, střela šla těsně vedle. David Kučera vybojoval na půlce míč, přihrál Jirkovi Šamalíkovi, ten zakončil do sítě a bylo to 1:0. Několik Šancí měl Jura Novotný, ale nic z toho nebylo. Další akce byla v tandemu Luboš Kakáč na Jirky Novotného, Jirka vrátil, Luboš Kakáč šel sám na branku, pokusil se střelu umístit obstřelením brankáře k levé tyči, míč skončil těsně vedle. Další šanci měl Jirka Novotný, opět nic. Sice nedal několik šancí, ale míče rozdává parádní. Poločas skončil 1:0.

Druhá půlka vypadala podobně. Měli jsme hodně šancí, nemohli jsme se trefit. Brťov zahrával roh, my jsme nepokryli hráče, ten na dlouhou nohu vystřelil, Kubas Haresta míč neviděl, nemohl reagovat – 1:1. Kopali jsme roh, Jura Novotný rozehrál na Luboše Kakáče, ten z první na bránu, gólman vyrazil zpět, Luboš Kakáč ještě stačil míč umístit do sítě – 2:1. Další střelu měl Luboš Kakáč, pak šanci neproměnil opět Jura Novotný. Měli jsme i další šance, ale už jsme nic neproměnili. Na konci naši bránu ostřelovali hosté, naštěstí jsme těsnou výhru uhájili.

V tomto zápase jsme hráli bez střídání, bylo to náročné. Měli jsme spoustu šancí, nemohli jsme se trefit. Nakonec jsme získali 3 důležité body.

Zápas odmakali všichni.

  Nejlepším naším hráčem byl David Kučera, který bojoval o každý míč.

 Jura Šamalík (David Kučera), Kakáč (Novotný).

Hráči: Kubas Haresta, Zdena Čada, Luboš Kakáč, David Kučera, Jirka Novotný, Jura Šamalík, Míra Stloukal

04. 05. 2014   kAkIn