Nick:
Návštěvy: 954118
On-Line: 20
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

19.05. 2013 6. kolo V. ligy
   SAF Brťov - SK JKP Olešná    
4:1 (0:0)


 Na další zápas na travičku SAF Brťova jsme jeli netradiční nedělní ráno. Hřiště bylo po dešti mírně změklé, což pro nás nevěstilo nic dobrého. Jura Novotný přijel mírně společenský unaven po probdělé noci.

Od začátku utkání nám to moc nešlo. Nebyli jsme schopní si přesně přihrát více jak tři nahrávky. Ke střele se ve vápně dostal Jirka Pantůček, ale jeho střela mířila nad bránu. Po pěkné akci na jeden dotek, se po přihrávkách mezi Jirkou Novotným a Zdeňkem Čadem dostal k zakončení Luboš Kakáč, který z první střílel. Jeho střelu vytáhl pohotový gólman na roh. Jirkovi Novotnému alkohol zavodnil bolavé koleno, proto musel odstoupit ze zápasu. Do pole jsme tedy měli pouze jednoho na střídání. Jelikož se domácí trápili ještě více jak my, poločas skončil bez branek 0:0.


 Druhá půlka byla podobná té první. Sice jsme měli optickou převahu, častěji míč na kopačkách, ale k zakončení jsme se nedostali. V jednom souboji Michal Kupka ustál tělem nedovolený zákrok, soupeři unikl o krok, něco málo za vápnem vystřelil, překonal brankáře a my jsme vedli 0:1. Nahrávku si přepsal Zdeněk Čada.


 My jsme se tlačili do útočení, byly tam i dobré akce k zakončení, ale nedařilo se nám. Soupeř se dostal do zakončení díky nepokrytí hráče, ale naštěstí z toho nebylo nic. Fero Földvary pěkně střílel přes celé hřiště. Opět jsme nepokryli hráče u lajny, ten se otočil kolem našeho hráče a z dálky nádherně trefil k naší levé tyči 1:1. Aby to nestačilo tak se Jirka Svoboda (hráč Brťova) nádherně trefil bez přípravy do horního růžku naší brány, čímž dostal domácí tým do vedení 2:1. Za okamžik nám stejný hráč předvedl, že to nebyla náhoda. Opět z první natáhl, trefil do stejného místa, z velké dálky, bylo to 3:1. Tenhle gól nás úplně položil. Sice jsme se snažili hrát dopředu, ale byla to velká křeč. Luboš Kakáč unikl po pravé straně a jeho pěkná střela se otřela o břevno. Další střely přidal Michal kupka, Fero Földvary. My jsme se vrhli na útočení. To, že nám soupeř dal po pěkné akci na 4:1, nás už vůbec nenaštvalo. Byl to výsledek totální ofenzívy a zapomenutí bránit. Zápas skončil 4:1 pro domácí tým.


 V zápase jsme nebyli horší, domácí tým hrál špatně, my jsme se mu přizpůsobili. Na trávě nám to prostě nejde a proti slabšímu týmu rovněž. Soupeř dal sice 4 krásné branky, ale to bylo jediné, co předvedl. My jsme byli aktivní v poli, ale nedokázali jsme častěji zakončovat.

  Nejlepším naším hráčem byl asi Fero Földvary, který bojoval o každý míč.

 Kupka (Čada)

Hráči: Kubas Haresta, Fero Földvary, Zdena Čada, Mára Šimeček, Luboš Kakáč, Jirka Pantůček a Jirka Novotný.

28. 5. 2013   kAkIn