Návštěvy: 716212
On-Line: 33
Poslední zápas: 20. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - FC Sebranice 2002 (1. tým V. ligy) 4:0 Příští zápas: 21. kolo V. ligy  Sharks Štěchov - SK JKP OLEŠNÁ  Dne 14. 10. 2017 Sobota v 16:00 hod.   SRAZ V 15:00 hod.

28. 10. 2012 26. kolo V. ligy
SK JKP Olešná – SAF Brťov
4:4 (3:3)

K poslednímu utkání v tomto roce k nám zavítal tým z Brťova. Den před utkáním pršelo, přes noc mrzlo a napadlo něco málo sněhu. Mysleli jsme si, že soupeř ani nepřijede, protože to opravdu nebylo ideální počasí na fotbálek. Soupeř se ale dostavil, takže jsme zápas odehráli.

Jirka Novotný nahrál Jirkovi Pantůčkovi, ten se štěstím zajistil našemu týmu vedeni 1:0. Hosté ale ihned po rozehrání vyrovnali – 1: 1. Po další chybě jsme inkasovali na 1:2. Přesto, že to byl poslední zápas na špatném bahnitém terénu za chladného počasí, fotbal nebyl špatný, viděli jsme hodně pěkných akcí na obou stranách. Vyrovnání přišlo po akci Jura Novotný – Jirka Pantůček, posledně jmenovaný vstřelil druhý gól. Ale dlouho vyrovnané skóre nevydrželo, po naší chybě to bylo 2:3. Jirkovi Pantůčkovi se tento stav nelíbil, proto vybídl ke skórování Máry Šimečka, ten nezaváhal – 3:3. Tak skončil poločas.

Ve druhé půli jsme sice měli tlak, ale dlouho z toho nic nebylo. Pak jsme ale opět vyrobili chybičku, soupeř nás potrestal – 3:4. Ale i tohle skóre se změnilo, Míra Chemčuk posunul dopředu Luboši Kakáčovi, který nekompromisně zavěsil po břevno a srovnal tak na konečných 4:4.

Zápas byl pěkný, hrálo se na špatném bahnitém terénu za velké zimy. Nejhorší to měl Kubas Haresta v bráně, kde se několikrát musel vyválet v kaluži. Velmi dobře zase zahrál Jirka Pantůček.

Pantůček (Novotný), Pantůček (Novotný), Šimeček (Pantůček), Kakáč (Chemčuk).

Nejlepším hráčem zápasu Jirka Pantůček – neúnavně lítal, dřel pro mužstvo.

Zápas odehráli tito hráči: Kubas Haresta, Míra Chmečuk, Marťas Hlaváč, Jirka Pantůček, Michal Kupka, Mára Šimeček, Míra Stloukal a Luboš Kakáč.