Nick:
Návštěvy: 954117
On-Line: 21
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

23. 6. 2012 13. kolo V. ligy
SAF Brťov - SK JKP Olešná 3:0 (1:0)

K poslednímu zápasu jsme jeli na Brťov, kde náš očekával velmi těžký soupeř. My jsme byli s hráči na štíru, byli jsme rádi, že jsme měli jednoho na střídání, naše sestava byla asi nejhorší ze všech odehraných utkání. My jsme se snažili hrát se zajištěnou obranou, soupeř měl velmi dobré držení míče. I přesto, že jsme se dostali k zakončení, tak jsme nebyli schopni trefit bránu. Asi v 5. minutě se soupeř dočkal, když Kubas Haresta vyrazil první střelu, na dorážku už nemohl. My jsme měli pěkné střely na bránu, ale všechny šly vždy těsně nad.

Ve druhé půlce jsme hráli stále stejný fotbal. Snažili jsme si obsazovat na těsno hráče soupeře, možná že jsme hráli i více odvážně jak v první půlce. Soupeř se do šancí nedostával až tak jednoduše. Možná jsme jich měli i víc, ale my jsme netrefili bránu, a pokud ano, gólman Brťova v klidu vše pochytal. Soupeř ještě do konce utkání dvakrát skóroval, takže konečný výsledek zápasu byl 3:0. Alespoň jim máme v domácím zápase co vracet.

Byli jsme rádi, že jsme odjeli k zápasu, zápas nebyl špatný.

  musíme pochválit celý tým, který i přes absence velkého počtu lidí nehrál špatný fotbal. Nejlepší z nás byl Lukin Hrazdíra.

Zápas jsme odehráli v této sestavě: Kubas Haresta, Luboš Kakáč, Jirka Pantůček, Marťas Hlaváč, Lukin Hrazdíra, Leoš Petržela a Míra Stloukal.

13. 8. 2012   kAkIn