Nick:
Návštěvy: 1021569
On-Line: 30
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

21. 8. 2010 13. kolo 4. ligy
   SAF Brťov - SK JKP Olešná    
1:2 (0:2)

V dalším zápase jsme dorazili na Brťov, kde jsme chtěli získat tři body. Soupeř se scházel na poslední chvíli. My jsme začali docela aktivně, vytvářeli jsme si šance. Ihned na začátku se dostal dvakrát sám před brankáře Michal Feilhauer, ale ani jednou se mu nepodařilo nadzvednut míč a vsítit branku. Soupeř také několikrát zahrozil, ale chyběla přesnost. My jsme byli o něco lepší, a to i přesto, že jsme nehráli příliš kvalitní fotbal. Nakonec jsme se radovali z první vstřelené branky, když se po nahrávce Zdeny Čady Jirka Pantůček opřel do míče a ten skončil v síti. Za několik okamžiků, místo aby soupeř zakopnul míč za autovou čáru, protože byl jeden obránce bez kopačky, ztratili na polovině míč, tento se dostal k Mírovi Stloukalovi, šel sám na brankáře. Nakonec i vystřelil, míč šel přes gólmana mezi jeho nohama do brány - 0:2. My jsme se opakovaně dostávali do zakončení, které ale bylo nepřesné. Po přihrávce Kakáče se dostal do zakončení Jirka Pantůček, ale trefil brankáře. Po dalším vysunutí od Kakáče zakončoval Zdena Čada, ale také nedal. Následně byla pěkná akce po ose Földvary - Čada - Feilhauer, ale ani ten šanci nevyužil. Poločas skončil 0:2.

Do druhé půlky jsme vlítli s velkou chutí. Během asi tří minut se dostal Míra Stloukal do tří vyložených brankových příležitostí, které ovšem neproměnil. Dvakrát trefil brankáře, jednou šla střela vedle. Další šance spálil Kakáč, kdy jednou těsně netrefil bránu, další šance skončila na spojnici břevna a tyče, třetí šance šla po zemi vedle brány. Pak byla akce Kakáč, Čada, Stloukal, posledně jmenovaný střílí vedle. Soupeř se dostával stále častěji do zakončení, při jedné akci nastřelil tyč. Další akce Kakáč - Pantůček, z toho ovšem také nic není. Földvary několikrát zkouší střílet z větší vzdálenosti, vždy je z toho velmi nebezpečná a tvrdá střela. Následně však opět Pantůček jasná šance a končí vedle brány. Soupeř se dostal do šance, kdy šel sám na Milana Musila, snížili na 1:2. Od té chvíle jsme se strachovali o výsledek, přestali jsme hrát, soupeř byl neustále u našeho vápna. Několikrát musel zasahovat Milan Musil, dost často zabránil tvořící se šanci velmi dobře hrající Lukin Hrazdíra. My jsme ale měli další šance, jednu za druhou jsme spalovali, Pantůček, Čada a znovu Pantůček a Čada. Pak přišlo vysvobození, rozhodčí zapískal konec zápasu a my jsme si tak odvezli vydřené tři body.

  Nejlepší hráč jednoznačně Lukin Hrazdíra, sekundoval mu Földvary Fero.

  Pantůček (Čada), Stloukal (Hrazdíra)

Zápas odehráli tito hráči: Musil Milan, Čada Zdeněk, Földvary Alfréd, Feilhauer Michal, Kakáč Luboš, Stloukal Míra a Pantůček Jiří.

27. 8. 2010   kAkIn