Návštěvy: 809244
On-Line: 52
Poslední zápas: 22. kolo IV. PÍRO DSO ligy FC Sebranice 2002 - SK JKP OLEŠNÁ 3:5 (2:1) Konečné pořadí:6. místo, skóre 73:62, 32 bodů  POSTUPUJEME DO III. LIGY!!!

25. 4. 2010 2. kolo IV. ligy
   SK JKP Olešná - SAF Brťov
5:2 (2:1)

V prvním zápase jarní části IV. ligy malé kopané okresu Blansko (jinak ve druhém kole, a to díky odložení kola prvního) jsme se na našem upraveném hřišti potkali s hráči týmu, který s námi sestoupil z ligy III. Přicestoval k nám SAF Brťov. Jelikož nebyl k dispozici ani jeden brankář, musel se do brány postavit se svalem laborující Fero Földvary. My jsme od začátku utkání začali aktivně, Míra Stloukal vybojoval míč po nahrávce hostujících hráčů, šel sám na brankáře, míč v klidu uklidil do sítě. Netrvalo dlouho a akce se opakovala. Opět šel Míra Stloukal sám na brankáře, pokusil se o kličku, ale to už u něj byli obránci a on stačil vystřelit pouze do gólmana. Snažili jsme se o častou střelu i ze střední vzdálenosti, ale buď šly střely mimo bránu nebo byl na místě brankář soupeře. Z ojedinělé akce neakce jsme inkasovali, když šel dlouhý míč vrchem, útočník lehce hlavičkoval, jelikož byl Fero Földvary poněkud venku z brány, míč jej přeletěl a bylo to 1:1. Na druhé straně dostal přihrávku od Kakáče Lukin Hrazdíra, ten s chladnou hlavou skoro od poloviny hřiště vystřelil k levé tyči, kdy míč těsně před gólmanem skočil a vedli jsme 2:1. Takto skončil poločas.

O přestávce jsme si řekli, že zkusíme dát co nejdříve další branku a uklidníme celou hru. Na hřišti to ovšem vypadalo jinak. My jsme si dávali geniální nahrávky, které byly na milimetr přesné, ale naše hráče na hřišti nenašly:-) Soupeři se ale podařilo vyrovnat, dojem z naší hra byl špatný, bez zájmu, vypadalo to, jako by se nám ani nechtělo. My jsme ale zabrali, začali jsme více běhat, soupeře jsme dostali pod tlak. Opět jsme stříleli z každé pozice, ale branka ne a ne padnout. Lukin Hrazdíra skvěle našel Kakáče naběhnuvšího před gólmana, ale ten zády k bráně trefil jen brankáře. Chemál rozehrál aut na Zdeny Čady, ten krásně zakončil a vedli jsme 3:2. Za okamžik vybojoval Kakáč míč pro Michala Feilhauera a ten veděl, kam má mířit - 4:2. Ani neuběhla minuta, Kakáč nahrál Zdenovi Čadovi a ten stříli svoji druhou branku v zápase a stanovil tak konečný výsledek na 5:2.

Zápase byl velmi dramatický, soupeř, ač byl slabší, tak se díky našim chybám dostával do zakončení. My jsme hráli trpělivě a ke konci zápasu jsme během tří minut rozhodli o naší výhře. Dobře zachytal Fero Földvary, ikdyž byl jeho výkon hodně limitovaný bolestí zadního stehenního svalu.

Nejlepším hráčem byl zvolen Lukin Hrazdíra, velmi dobře bránil a snažil se podporovat i útočné snažení..

Stloukal, Hrazdíra (Kakáč), Čada (Chemčuk), Feilhauer (Kakáč), Čada (Kakáč)

Zápas odehráli tito hráči: Földvary Alfréd, Chemčuk Míra, Kakáč Luboš, Hrazdíra Lukin, Čada Zdeněk, Feilhauer Michal, Klimeš Dan a Stloukal Míra.