Nick:
Návštěvy: 1073145
On-Line: 18
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

Další ročník tradičního turnaje

BIER CUP - 2011

bier cup 2011
  V sobotu 30. července jsme pořádali další ročník tradičního turnaje v malé kopané Bier Cup 2011. Jelikož jsme chtěli oproti minulým ročníkům udělat menší změnu, pro větší atraktivnost a objektivnost turnaje, zvolili jsme systém se sedmi mužstvy, které si to o pohárky rozdají mezi sebou každý s každým. Nakonec nám pro nemoc jedno mužstvo odpadlo, zúčastnilo se tentokrát mužstev pouze šest a to:pořádající SK JKP Olešná, FC Světlá (3. liga), Torpéda Vážany (2. liga), SAF Brťov (5. liga), BK Stars (blanenská liga) a AS Hořice.

Jelikož bylo nakonec pouze šest týmů, hrálo se každý s každým, ale prodloužila se hrací doba na 2 x 12 minut. Za náš tým hráli tito hráči:Kuba Haresta, Lukin Hrazdíra, Fero Földvary, Zdena Čada, Michal Feilhauer, Jura Novotný, Míra Stloukal a Luboš Kakáč, který hrál pouze v některých zápasech, když nebylo zbytí. Taktéž za nás nastoupil Michal Kupka, kterému je teprve 14 let, takže Olešná má do budoucnosti o hráče postaráno. Jura Novotný se konečně po dlouhé době odhodlal zkusit malou kopanou, bylo hodně vidět, že se vyhýbá soubojům, protože jeho operované koleno není úplně v pořádku.

bier cup 2011
  My jsme na turnaji začali zápasem s Torpédy z Vážan, tento zápas byl velmi vyrovnaný, my jsme dokonce měli blíže k vítězství, ale nakonec jsme inkasovali a prohráli jsme tak 0:1.

Další zápas jsme hráli s AS Hořice, který nám výsledkově vůbec nevyšel. Hra byla vyrovnaná, ale z hubeného vítězství se nakonec radoval soupeř, který vstřelil jedinou branku utkání, paradoxně to byla Jirka Svoboda, který se rozhodl, že na turnaji bude hrát za AS Hořice. Zápas skončil 0:1 pro AS Hořice.

V dalším zápase jsme prohráli s týmem BK Stars 1:2, tento tým vedl úspěšně Karel Hlavička, který za tento tým na turnaji nasázel soupeřům 6 branek. Nakonec z turnaje odešel před koncem, jinak mohl bojovat o krále střelců. Za nás v tomto zápase vyrovnával z penalty Jura Novotný.

V našem třetím zápase jsme sehráli vyrovnanou partii s FC Světlá, kdy jsme se dokonce díky pěkné brance Míry Stloukala dostali do vedení, jenže to nám do konce nevydrželo. Soupeř vyrovnal a po naší ztrátě míče z našeho přímého kopu jsme inkasovanou brankou tento dobře sehraný zápas prohráli 1:2.

bier cup 2011
  Poslední náš zápas na turnaji jsme sehráli s týmem SAF Brťov, tento zápas byl asi náš nejlepší, dokázali jsme v něm brankami Luboše Kakáče, Michala Feilhauera a Jury Novotného soupeře překvapit, ale nakonec jsme se rozešli smírně 3:3.

Celý turnaj byl velmi kvalitně zvládnut, nebyla zde žádná neočekávaná prodleva, nenastal žádný problém, vše šlo podle plánu. Musíme konstatovat, že tento turnaj byl za dobu posledních pěti šesti let velmi dobrý a neuvěřitelně klidný. Kéž by takhle probíhali i další naše turnaje do dalších let. Mužstva byla velmi kvalitní, bylo vidět hodně velmi pěkných výkonů, spousta pěkných zápasů a neméně krásných branek.

tabulka Bier Cup11
  My jsme nakonec skončili na posledním šestém místě, ale za naše výkony se určitě nemusíme stydět. O první místo si to na konci turnaje rozdali podle předpokladů mužstva FC Světlá a Torpéda Vážany, v tomto úžasném zápase nakonec vyhrál tým FC Světlá 3:2 a získala tak pohár za první místo. Druhé místo obsadil tým Torpéda Vážany, na třetím místě se umístil překvapivě po velmi dobrých výkonech tým BK Stars. SAF Brťov si odnesl bramborovou medaili a předposlední skončil tým AS z Hořic.

Nejlepším střelcem se opět stal Petr Palán z týmu FC Světlá se sedmi brankami. Jako druhý byl v pořadí se šesti brankami Karel Hlavička z týmu BK Stars, který ale musel z turnaje odjet dřív, možná by se o pohárek popral více. Tentokrát nám také přálo počasí, kdy sice mrholilo, ale oproti minulým letům se to nedalo srovnat. Na občerstvení teklo pivo proudem, velmi dobré byly opět grilované klobásky a také oblíbené párky v rohlíku.

Děkujeme všem hráčům, kteří se zúčastnili turnaje, všem kteří zakoupením občerstvení přispěli aspoň malou částkou na chod našeho mužstva.

Taktéž musíme poděkovat našim holkám a Petře za pomoc, díky kterým turnaj proběhl tak, jak proběhl. Díky!!!!

21. 8. 2011 kAkIn