Nick:
Návštěvy: 951741
On-Line: 16
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

Další ročník tradičního turnaje Bier Cup - 2010

V sobotu 24. července jsme pořádali další ročník tradičního turnaje v malé kopané Bier Cup, kterého se tento rok zúčastnilo opět osm týmu a to: pořádající SK JKP Olešná, Viktoria (blanenská liga), Cymbush forte (kluci z Brna), FPO (5. liga), FC Světlá (3. liga), OSK + Staroblansko, Torpéda Vážany (3. liga), BC Červánky Rájec (4. liga).

Týmy byly rozděleny do dvou skupin, kde se hrálo každý s každým o umístění ve skupině a pozdější rozdělení do zápasů v playoff. Utkání trvala 2 X 10 minut.

My jsme ve skupině A skončili na čtvrtém místě místě, kdy jsme remizovali s FPO O:0, s BC Červánky Rájec nás porazili 4:0, Torpéda Vážany 2:1 s velkovým skóre 1:6 !!!! a s 1 bodem.

Za naše mužstvo na turnaji hráli tito hráči: Lukin Hrazdíra, Olda Hrazdíra, Dan Klimeš, Míra Stloukal, Alfréd Földvary a Luboš Kakáč.

V PLAYOFF jsme prohráli s Viktoriou 1:2 a skončili tak v prvním kole. Aspoň jsme měli více času na organizaci turnaje. V dalších zápasech playoff BC Červánky Rájec - SB+OSK 2:0, FC Světlá - Torpéda Vážany 0:1, FPO - Cymbush Forte 1:0. Dále BC Červánky Rájec - Torpéda Vážany 0:1p, FPO - Viktorie 2:1. V zápase o třetí místo prohráli BC Červánky Rájec s týmem Viktoria 0:1. Ve finále skončilo utkání mezi FPO a Torpéda Vážany v normální hrací době 1:1, na penalty byly lepší Torpéda Vážany a získali tak pohár za první místo.

V noci před turnajem vydatně pršelo, následně pak celý sobotní den, takže hřiště bylo jedno velké oraniště. Každopádně se turnaj odehrál a byly vidět skvělé výkony.

Nejlepším střelcem se stal Petr Palán se 4 brankami.

Děkujeme všem hráčům, kteří se zúčastnili turnaje, všem kteří zakoupením občerstvení přispěli aspoň malou částkou na chod našeho mužstva.

11. 8. 2010 kAkIn