Nick:
Návštěvy: 1021635
On-Line: 27
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

Další ročník tradičního turnaje Bier Cup - 2009

V sobotu 18. července jsme pořádali další ročník tradičního turnaje v malé kopané Bier Cup, kterého se tento rok zúčastnilo opět osm týmu z okresu Blansko a to: pořádající JKP Olešná, Viktoria (blanenská liga), Novas Team (mladí výborní fotbalisti), FPO, Sokol Šebrov, Tatran Hořice (manažerkou týmu byla Verča), Házená Tišnov (výborní házenkáři z Tišnova) a A. S. Hořice (mladí kluci z Hořice).

Týmy byly rozděleny do dvou skupin, kde se hrálo každý s každým o umístění ve skupině a pozdější rozdělení do zápasů v playoff. Utkání trvala 2 X 10 minut.

My jsme ve skupině A skončili na třetím místě, kdy jsme remizovali s Viktorkou O:0, s Tatranem Hořice taktéž 0:0 a s kvalitním Novas Teamem jsme prohráli 0:1, s velkovým skóre 0:1 !!!! a se 2 body.

Za naše mužstvo na turnaji hráli tito hráči: Milan Musil, David Mikač, Michal Feilhauer, Lukin Hrazdíra, Ivoš Kopecký, Dan Klimeš, David Ševčík, Míra Stloukal, Alfréd Földvary a Luboš Kakáč.

V PLAYOFF se odehráli pouze dva zápasy a v nich Novas Team rozdrtil Házenkáře z Tišnova 5:0 a Sokol Šebrov porazil na penalty 3:1 Tatran Hořice, když v normální hrací době utkání skončilo 1:1.


  Již v tomto zápase začalo vydatně pršet, kdy se na hřišti vytvořila skoro jedna velká kaluž vody, kdy jsme vyčkávali dlouhé minuty, zda pršet nepřestane, odvádějíce vodu mimo hřiště. Nakonec se po domluvě s vedoucími mužstev rozhodlo, že se zbývající utkání odehrají pouze před jednou bránou a budou se kopat pokutové kopy. Pro některá mužstva to bylo nevyhovující, přiznáváme, že je to nespravedlivé, ale druhá varianta, kdy by se ze dvou skupin udělala jedna tabulka za odehrané zápasy, byla asi ještě horší. SK JKP porazila na penalty tým FPO 4:3, A. S. Hořice porazili Viktorii 5:0, jelikož mužstvo Viktorie nevydrželo neustálé provazce vody, které se na ně snášely s tím, že se jim snižuje hladina alkoholu v krvi, odjeli do nejbližší hospody tuto klesajicí hladinu dorovnávat.

V dalším souboji porazil favorizovaný Novas Team mužstvo Šebrova 4:1, SK JKP Olešná si poradila s A. S. Hořice 2:0. V boji o třetí místo porazil Sokol Šebrov A. S. Hořice 4:2 a ve finále tým SK JKP nestačil na Novas Team, kdy penalty skončily ve prospěch Novas Teamu 4:2. Každopádně Novas Team zvítězil oprávněně, jelikož jeho fotbalisté byli výborní, naopak SK JKP se dostalo do finále vskutku zajímavě, kdy v zápasech nevstřelilo ani jednu branku.Nejlepším střelce turnaje se stal Martin Pokorny z Novas Teamu, který vstřelil 5 branek. Doufáme, že se zde za rok opět sejdeme, tentokrát nám bude počasí přát a turnaj se odehraje v pohodě a objektivně vůči všem hráčům.

Děkujeme všem hráčům, kteří se zúčastnili za perfektní průběh turnaje, všem kteří zakoupením občerstvení přispěli aspoň malou částou na chod našeho mužstva.

22. 7. 2009 kAkIn