Nick:
Návštěvy: 1073123
On-Line: 17
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

BIER CUP


Na turnaji byli tito hráči:
 1. Feilhauer Michal
 2. Hrazdíra Lukáš
 3. Kakáč Luboš
 4. Klimeš Dan
 5. Mikač David
 6. Ševčík David
 7. Musil Milan
 8. Stloukal Míra
 9. Kopecký Ivoš
 10. Földvary Alfréd
Pořadí prvních čtyř:
 1. Novas Team
 2. SK JKP
 3. Sokol Šebrov
 4. A. S. Hořice
Dne 18. 7. 2009 se konal další ročník tradičního BIER CUPu. Hrálo se opět systémem dvou skupin po čtyřech týmech, postupovaly všechny týmy, pořadí ve skupině určovalo soupeře do vyřazovacích kol. Nakonec se turnaje zúčastnily tyto týmy: SK JKP, FPO Bk., Novas Team, A. S. Hořice, Tatran Hořice, Sokol Šebrov, Viktorka a Házená Tišnov. Počasí bylo ze začátku tak akorát pro všechny, bylo teplo, ale sluníčko bylo schované za mraky. My jsme skončili ve skupině třetí. Jelikož pak začal dlouhotrvající liják, kopali se jen penalty, na ty jsme se nakonec dostali až do finále, kde jsem s Novas Teamem prohráli. Nejlepším střelcem turnaje se stal Martin Pokorný s pěti brankami z týmu Novas Team.Na turnaji byli tito hráči:
 1. Feilhauer Michal
 2. Hrazdíra Lukáš
 3. Kakáč Luboš
 4. Klimeš Dan
 5. Mikač David
 6. Pantůček Jiří
 7. Svoboda Vlasta
 8. Chemčuk Míra
 9. Kopecký Ivoš
Pořadí prvních čtyř:
 1. Dolní Lhota
 2. SK JKP
 3. Borussia
 4. Staroblansko
Dne 26. 7. 2008 se konal další ročník tradičního BIER CUPu. Hrálo se opět systémem dvou skupin po čtyřech týmech, postupovaly všechny týmy, pořadí ve skupině určovalo soupeře do vyřazovacích kol. Nakonec se turnaje zúčastnily tyto týmy: SK JKP, FPO Bk., Červánky Rájec, Dolní Lhota, Staroblansko, Borussia, Viktorka a FC Světlá. Počasí bylo tak akorát pro všechny, bylo teplo, ale sluníčko bylo schované za mraky. My jsme skončili ve skupině druzí, nakonec jsme se vždy po remíze a výhře na pokutové kopy dostali až do finále, kde jsme podlehli 0:1 Dolní Lhotě. Nejlepším střelcem turnaje se stal Štafa se sedmi brankami z Dolní Lhoty.Na turnaji byli tito hráči:
 1. Čada Zdeněk
 2. Feilhauer Michal
 3. Hrazdíra Lukáš
 4. Kakáč Luboš
 5. Klimeš Dan
 6. Mikač David
 7. Pantůček Jiří
 8. Svoboda Vlasta
 9. Ševčík David
Pořadí prvních čtyř:
 1. Šebrov
 2. Spešov
 3. Červánky
 4. Borussia
Dne 21. 7. 2007 se konal další ročník tradičního BIER CUPu. Hrálo se opět systémem dvou skupin po čtyřech týmech, postupovaly všechny týmy, pořadí ve skupině určovalo soupeře do vyřazovacích kol. Nakonec se turnaje zúčastnily tyto týmy: SK JKP, FPO Bk., Červánky Rájec, Inspirace, Šebrov, Borussia, Spešov a Útěchov. V noci před turnajem dost pršelo a tak hřiště bylo ráno naprosto ideální pro všechny. Počasí bylo nádherné a všichni byli spokojení. My jsme ve skupině skončili třetí se třemi body za tři remízy, kdy jsme dostali pouze jednu branku (taky jsme pouze jednu dali) a v playoff na nás čekal tým Borussie. Zde skončilo utkání jak jinak než bez branek, na pokutové kopy však Borussie vyhrála. Ve finále se sešly týmy Šebrova a Spešova, kdy vítězem celého turnaje se stal mančaft Šebrova. Nejlepším střelcem se stal Kubica ze Spešova.Na turnaji byli tito hráči:
 1. Feilhauer Michal
 2. Földvary Alfréd
 3. Hrazdíra Lukáš
 4. Chemčuk Míra
 5. Kakáč Luboš
 6. Opletal Aleš
 7. Pernica Pavel
 8. Stloukal Míra
Pořadí prvních čtyř:
 1. SK JKP
 2. Staroblansko
 3. Borussia
 4. Zpestření
Dne 8. 7. 2006 proběhl další ročník BIER CUPu. Hrálo se systémem dvou skupin po čtyřech týmech, postupovaly všechny týmy, pořadí ve skupině určovalo soupeře do vyřazovacích kol. Přihlásili se tyto týmy:SK JKP, Staroblansko, Borussia, Zpestření, Inspirace, FPO BK, HOBY a Otinoves. Turnaj nezačal vůbec dobře. Okamžitě po začátku turnaje proběhla vichřice s přívalovým deštěm a turnaj byl zrušen. Ještě než se stačil uvařit oběd, udělalo se nádherně a mužstva byla svolána zpět. Jelikož se repete začaloaž později, byla utkání zkrácena na 1 x 7 min. V naší skupině jsme skončili druzí o bod za Inspirací a jako soupeře do dalšího kola jsme dostali tým HOBY, kdy jsme postoupili po bezbrankové remíze na penalty 3:2. Náš další soupeř byla Borussia a opět po remíze 0:0 jsme postoupii do finále až po pokutových kopech, které jsme vyhráli 3:1. Ve finále jsme porazili překvapivého soupeře Staroblansko 2:1, ikdyž nebylo horší. Tento turnaj se i přes nepříznivý začátek nakonec docela povedl a bylo možno zde spatřil pěkné fotbalové momenty. Nejlepší střelec byl Kamil Málek ze Staroblanska, když se trefil celkem 3 krát.

Na turnaji byli tito hráči:
 1. Hrazdíra Lukáš
 2. Kakáč Luboš
 3. Mikač David
 4. Novotný Jiří
 5. Opletal Aleš
 6. Pantůček Jiří
 7. Stloukal Míra
 8. Viktorin Pavel st.
Celkové pořadí:
 1. FPO Blansko
 2. HOBY
 3. JKP
 4. Inspirace
 5. Staroblansko
 6. FP Paradox
 7. Obora
Dne 16. 7. 2005 proběhl další ročník BIER CUPu. Hrálo se systémem každý s každým za účasti 7 mužstev. Počasí se nám opět vydařilo, tak jako loňský ročník, diváci mohli sledovat krásný fotbal. Na občerstvení bylo jako vždy pivo, limo a moc dobré grilované šunkové klobásky. Tento turnaj vyhrál tým FPO Blansko, který měl nakonec stejně bodů jako druhý tým HOBY. Zde rozhodly pokutové kopy, na které vyhráli hráči FPO. Každopádně turanj byl dramatický až do samého konce, protože v posledním zápase došlo na souboj mezi domácím SK JKP a týmem FPO, kterému už stačila pouze remíza k vítězství, ale pokud by vyhrálo JKP, bylo by první.Celý zápas byl ze strany FPO hodně opatrný, ale kvalitní. JKP se snažilo, šance tam byly, ale obrana v čele s brankářem na straně FPO fungovala na jedničku. Jelikož se nám nepodařilo vstřelit aspoň ten jeden gól, turnaj zaslouženě vyhrál soupeř z Blanska. Jako nejlepší střelec byl vyhlášen Jirka Novotný, který vstřelil tři branky stejně jako Kakáč Luboš, ale nakonec pohárek dostal Jirka, protože Kakin už byl nejlepší střelec na turnaji v Brťově, kde JKP vyhrálo.

Na turnaji byli tito hráči:
 1. Földvary Alfréd
 2. Feilhauer Michal
 3. Kakáč Luboš
 4. Ivančuk Jurij
 5. Stloukal Miroslav
 6. Opletal Aleš
 7. Pantůček Jiří
 8. Hrazdíra Lukáš
 9. Viktorin Pavel st.
 10. Viktorin Pavel ml.
 11. Vacula Petr
Celkové pořadí:
 1. Otinoves
 2. HOBY
 3. JKP
 4. Černá Hora
 5. Spešov
 6. Staroblansko
Dne 24. 7. 2004 se konal další ročník BIER CUPu. Mělo se hrát již zažitým systémem, ale dvě družstva nedorazila, takže zůstalo šest týmů a hrálo se každý s každým. Počasí se nám opět vydařilo, tak jako loňský ročník a i diváci si přišli určitě na své. Na občerstvení bylo jako vždy pivo, limo a moc dobré grilované šunkové klobásky. K tomu tam samosebou byli i jiné pochutiny jak pro malé tak i velké. Tyto řádky jsou psány s odstupem času a hlavně nezůstaly zachovány žádné dostupné materiály z tohoto turnaje. Nemohou být uvedeny ani konkrétní výsledky, bodový zisk a ani statistika hráčů. Pouze můžeme uvést to, že nejlepším střelcem se stal Petr Vacula, který hrál za JKP. To, kolik vstřelil vlastně těch branek, to taky nevíme. Jen doufáme, že se nám takhle vydaří každý turnaj.


 1. Földvary Alfréd
 2. Janků Igor
 3. Kakáč Luboš
 4. Ivančuk Jurij
 5. Kopecký Ivoš
 6. Opletal Aleš
 7. Pantůček Jiří
 8. Mikač David
 9. Viktorin Pavel st.
Další turnaj na Olešné se pořádal dne 12. 7. 2003 za účasti osmi mužstev, která byla rozdělena do dvou skupin. Skupina A - Zborovce, JKP, Obora, Deporitvo. Skupin B - Černá Hora, HOBY, Lomnice, Staroblansko. Ze skupin postoupila mužstva Zborvoce, JKP, Černá Hora, HOBY. V prvním semifinále porazili Zborovce Hoby 1:0 a Černá Hora po remíze 0:0 na pok. kopy JKP 4:3. V boji o třetí místo jsme vyhráli 1:0 na HOBY a finále po remíze 2:2 a následných pokutových kopech Černá Hora porazila Zborovce 5:4. Tento ročník byl zatím nejkvalitnějsí ze všech, kdy se o to hlavně postarala mužstva Černá Hora a Zborovce. Nejlepším střelcem se stal Zdeněk Traxl z ČH.
Na turnaji byli tito hráči:
 1. Chemčuk Miroslav
 2. Földvary Alfréd
 3. Kakáč Luboš
 4. Mlčuch Libor
 5. Nezval Libor
 6. Opletal Aleš
 7. Pantůček Jiří
 8. Stloukal Miroslav
 9. Viktorin Pavel st.
 10. Viktorin Pavel ml.
V roce 2002 bylo datum pořádání turnaje 13. 7. 2002 a tento turnaj byl slavnostnějšího rázu. SK JKP Olešná oslavovala 10. výročí vzniku tohoto slavného klubu. Mezi mužstvy nechyběla: A - Šebrov, taroblansko, Mladíci, Drnovice. B - HOBY, JKP, Jahoda TEAM, Krásná nádhera. Ze skupin postoupili Šebrov a Staroblansko, ze druhé pak JKP a Jahoda. V prvním semifinále porazil Šebrov tým Jahoda až na pokutové kopy a JKP si poradilo se Staroblanskem jednoznačně 4:0. V boji o třetí místo vyhrála Jahoda jen těsně 2:1 nad Staroblanskem a ve finále jsme porazili po velmi kvalitním výkonu Šebrov 5:2. Velkou kaňkou na celém turnaji byla špatná organizace a nejasná kritéria, což padá hlavně na hlavu L. Kakáče a spol. Na tuto špatnou organizaci doplatilo byť neprávem mužstvo HOBY a tímto se jim omlouváme - Kakáč, Pantůček J.
Na úspěchu se podíleli tito:
 1. Chemčuk Miroslav
 2. Ivančuk Jurij
 3. Kakáč Luboš
 4. Opletal Aleš
 5. Pantůček Jiří
 6. Stloukal Miroslav
 7. Viktorin Pavel st.
 8. Viktorin Pavel ml.
V roce 2001 jsme turnaj pořádali dne 14. 7. 2001, kdy se jej zúčastnilo 9 mužstev. Týmy byly rozlosovány do dvou skupin: ve skupině A: Rohozec, Krásná nádhera, R.U.M., Rapid a skupina B: Lomnice, HOBY, Mladíci, JKP, Staroblansko. Ze skupiny postoupili do dalším bojů týmy Rohozec, R.U.M., JKP a HOBY. V semifinále jsme hráli s R.U.M., dá se říct, že jsme byli po celý zápas horší, ale po remíze 1:1 a vyhře na pokutové kopy jsme postoupili do finále. Zde jsme se utkali s HOBY, kteří v předcházejícím utkání vyhráli po remíze 0:0 nad Rohozcem až po penaltách. V něm jsme opět remizovali 1:1, když vyrovnávající branku dal Opletal a tak přišli na řadu jako již tradičně pokutové kopy a na tyto jsme vyhráli, když se nám je podařilo proměnit všechny.
První turnaj, který jsme pořádali na hřisti na Olešné jsme pojmenovali jako pivní pohár a první ročník jsme jej odehráli v červenci v roce 2000. Přesné datum se již neví, ale bylo nádherné počasí. V turnaji jsme postoupili ze skupiny z druhého místa, v semifinále na nás čekal tým SAF Brťov, který jsme porazili až na pokutové kopy a ve finále jsme nestačili na vítěze Microtex Lomnice. Jako odměna byl pro nás nachystán krásný pohár za druhé místo, což bylo v konkurenci osmi týmů pro nás velký úspěch. Pavel Viktorin ml. byl vyhlášen jako nejlepší brankář celého turnaje.