Nick:
Návštěvy: 951755
On-Line: 15
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

1. 5. 2012 1. kolo Poháru
6. ročník "Memoriál Josefa Rybára" 2012,
o Pohár týdeníku ZRCADLO
SK JKP Olešná - TJ ARTIS Bedřichov
2:1 (1:0)


 V prvomájové úterý jsme se sešli na našem hřišti, abychom sehráli 1. kolo 6. ročníku "Memoriál Josefa Rybára" 2012, o Pohár týdeníku ZRCADLO. Naším soupeřem nám byl tým TJ ARTIS Bedřichov, nyní hrající II. ligu. V tomto utkání za nás poprvé nastoupil Honza Haresta, bratr našeho brankáře Kubase. Do obrany se posunul Luboš Kakáč. První akce z naší strany, Fero Földvary s Mírem Stloukalem, snaha o zakončení. My jsme rozehrávali aut, míč si vzal nový hráč v našem týmu Honza Haresta, dlouhým hodem našel hlavu Fery Földvaryho, který hlavičkoval do brány. Gólman sice chytil, ale míč mu vypadl z rukou do brány - 1:0. Pak měl šanci Zdena Čada, z tohoto mráčku však nezapršelo. Fero Földvary od naší brány centroval načechraný míč na Jirky Pantůčka, který sice vyskočil, ale míč byl hodně vysoko, gólman, který stál za Jirkem Pantůčkem, míč netrefil, lopta tak skončila v síti. Domácí rozhodčí k naší nevoli branku neuznal pro údajný faul na brankáře od Jirky Pantůčka, který ale vůbec do souboje nešel, gólman byl za ním tak dva kroky. My jsme se dále snažili hrát, hráčům ARTISu se moc nedařilo, měli jsme převahu, u míčů jsme byli dříve. První poločas skončil 1:0.


 Ve druhé půlce soupeř na začátku vyrovnal. Kubas vyrážel míč, ležel na zemi, míč šel po zemi k tyči, míč do brány dorážel další hráč soupeře - 1:1. Soupeř se po vstřelené brance zvednul, my jsme nedokázali udržet míč. Zdena Čada krásně vystřelil, gólman soupeře chytil. Kubas Haresta předvedl pěkný zákrok, vychytal soupeře. Na druhé straně šel Luboš Kakáč s míčem na bránu, byl faulován. K rozehrávce přímého kopu se postavil Fero Földvary a prostřelil všechny před bránou stojící hráče, míč skončil v síti - 2:1. Do konce zápasu se již nic zásadního nestalo, zápas skončil naší výhrou 2:1 a postupem do 2. kola.


 V tomto zápase jsme byli lepším týmem, jen na několik okamžiků jsme přenechali aktivitu hostujícím hráčům. Takový zápas nám přišel velmi vhod, jelikož se za normální situace v týdnu nedostaneme k tréninku, zde jsme se sešli, dokázali jsme si i nahrát. Na fotbal se dalo dívat. Solidně zahrál v obraně Luboš Kakáč, který tak na této pozici odehraje asi celou sezónu. Do útoku se přesunul Marťas Hlaváč. Škoda neuznané regulérní branky Feryho přes celé hřiště, takto přišel o hattrick.

 Földvary (Haresta J.), Földvary.

  Nejlepším hráčem v tomto zápase byl Fero Foldvary, který vstřelil dvě branky, jednu mu neuznal rozhodčí, neúnavně bojoval o každý míč.

Zápas odehráli tito hráči: Haresta Jakub, Hrazdíra Lukin, Földvary Fero, Kakáč Luboš, Čada Zdeněk, Pantůček Jirka(C), Hlaváč Marťas, Haresta Honza, Stloukal Míra.

15. 5. 2012   kAkIn