Nick:
Návštěvy: 951748
On-Line: 19
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

Další ročník tradičního turnaje Bier Cup

V sobotu jsme pořádali další ročník tradičního turnaje v malé kopané Bier Cup, kterého se tento rok zúčastnilo osm týmu z okresu Blansko a to: JKP Olešná, SS Staroblansko, Borussia, FPO, FC Světlá, Viktorka, BC Červánky Rájec a Dolní Lhota.

Týmy byly rozděleny do dvou skupin, kde se hrálo každý s každým o umístění ve skupině a pozdější rozdělení do zápasů v playoff. Utkání trvala 2 X 10 minut.

My jsme ve skupině B skončili na druhém místě, kdy jsme porazili Viktorku 1:0, s SS staroblanskem jsme prohráli 0:1, Borusii porazili 1:0, s velkovým skóre 2:1 a se 6 body.
Obě branky vstřelil Michal Feilhauer. Za naše mužstvo na turnaji hráli tito hráči: David Mikač, Michal Feilhauer, Míra Chemčuk, Vlasta Svoboda, Jirka Pantůček,Lukin Hrazdíra, Ivoš Kopecký, Dan Klimeš a Luboš Kakáč. V PLAYOFF se zrodili tyto výsledky: Dolní Lhota - Viktorka 4:2, Borussia - Červánky 2:1p, FPO - JKP 0:1p, Staroblansko - Světlá 2:1p. V semifinále to dopadlo takto: Dolní Lhota - Borussia 4:1, JKP - Staroblansko 1:0p.


V utkání o třetí místo porazila Borussia Staroblansko 1:0.

Ve finále jsme se utkali my s týmem Dolní Lhoty. Utkání nebylo špatné, jedzilo se od jedné brány ke druhé. Branku střelil Hebký z týmu Dolní Lhoty po doslova učebnicové souhře při rozehrání rohového kopu, kdy si naběhl na prudký míč před bránu a v klidu se placírkou trefil do naší sítě. My jsme u rohového kopu zaspali. Měli jsme také gólové šance, ale neproměnili jsme je. Proto se z prvního místa mohli radovat hráči Dolní Lhoty.

Děkujeme všem hráčům, kteří se zúčastnili za perfektní průběh trunaje, zvláště pak hráčům FC Světlá, kteří přijeli a hráli, ikdyž měli za sebou velmi těžkou noc což je vidět z fotografie. Velký dík patří týmu FPO, který věnoval 20 l bečku 12 stupňového piva, která se vypila a přispělo se tak na fungování našeho týmu.

30. 7. 2008 kAkIn