Nick:
Návštěvy: 951434
On-Line: 11
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

AKCE NA OLEŠNÉ


 Každým rokem je na Olešné uspořádána nějaká akce. Mezi pravidelné a tudíž už dobře známé jsou v zimě plesy, kde se schází lidé nejen z Olešné a z Hořic, ale naučili se sem chodit i lidé z Blanska a moc tímto všem lidem děkujeme. Další akce, která patří neodmyslitelně k SK JKP je taneční zábava, která se konala pravidelně v létě venku na hřišti u Obecního domu. Letos bude poprvé až v říjnu a to přesně 20. října 2007 a bude přímo v Obecním domě. Toto opatření je hlavně kvůli počasí, v létě se nedá poručit větru a dešti a tak nám poslední zábavy pršelo.

Další akcí, která se zde konala tuto zimu a byla zde vůbec poprvé se stala 1. Pyžamová party. Tuto si vymysleli a uspořádali Lucka Ševčíková a Vlasta Svoboda, měli zde připraveny super soutěže, proběhla zde volba nejlepšího pyžama a celkově byla tato akce povedená.

 Mezi nejlepší akce co do návštěvnosti a oblíbenosti se řadí každopádně tradiční Ples SK JKP, který bývá pravidelně plný lidí, že Obecní dům praská ve švech. Do tomboly se vždy seženou krásné věci, letos tam mezi hlavními cenami byli: napařovací žehlička, dvd přehrávač, set-top-box a jako hlavní mimořádná cena sleva 3000,- na raft na Slovinsko na dotočnou filmu Filipa Renče, kterou do tomboly vložil Michal Kolmačka.

Abychom nezapomněli, tak se zde také konal turnaj ve stolním tenise. Ale to bylo v roce 2006, letos nebyl čas, ale do budoucna bychom z toho chtěli udělat tradici.